21 aralık 2012 de ne olabilir?

Arkadaşlar 21 aralık 2012 bir çagın bitişi yeni bir çagın başlangıcıymış bu çagda altın çagı,her kafadan bir ses çıkıyor ama nasa sıradan bir gün olacak diyor sadece bir gezegn dünyadan 4 kat daha büyük dünyanın etrafından geçip geri gidicek siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Peki arkadaşlar neden bir yerde şirince köyü ve fransada bir köy neden bu gezegenden etlilenmiyorda türkiyede heryer etkileniyor,birde 21 aralık 2012 de dalga geçenler,inananlar ve inanmayanlar var bu kıyamet degil bir alamet bir cagın sonu digerinin başlangıcı altın çagı denilince özel güç deyil bolluk,daha çok su vb. Şeyler çogalacak anlamına geliyor..
Arkadaşlar şu videoyu bir izleyin sonra yorum yapın nasa buyrun link link

0|0
12|5

En İyi Erkek Görüşü

• HİÇ BİR ŞEY OLMAZ. Merak etme saçma sapan şeylere de inanma, öyle şeylere de kulak asma. 22 aralıkta, hatta 2013 te tekrar görüşürüz. Sizin yaşınız yetmez belki ama bunda 10-15 sene önce 2012 de dünyaya göktaşı çarpacak kehanetlerinde bulunanlar vardı. Ama gaybı Cenab-ı Allah bilir. O herşeye muktedirdir. O ne isterse ve ne zaman isterse o olur. Sen imanını sağlam tut, Allah'ın işine karışma.

1|1
    0|1
    • İşte en iyi cevap herkez saçma sapan şeyler söylüyor hem bu maya takvimi birde 2003 de mart ayında bir gündede böyle olucak bir gezegen gelecek dünyanın sonu gibi haberler olmuş ama öyle birşey olmamış bu maya takvimi bence uydurma...

• Ya ağbim adamlar kaç bin yıl önce kendi zamanlarının bilgi ve teknolojilerini kullanarak oturmuş ve bir takvim yapmışlar. Ne güzel, e bizde şimdi oturup zamanın bilgi ve teknolojisi ile bir şeyler yapmadan onların takvimi üzerinden tartışmalar yapıyor, saçma sapan inançlar uyduruyoruz.

Kızlar Ne Diyor 12

• 0|1
    0|0
  • fizyoloji vizem var :/tek dusundugum bu

0|1
    0|0
  • şimdi bu konuda kıyamet falan inanmıyorum o ayrı konu ve o allaha mahsustur he ama yeni çağ başlangıcı gexegenler falan ona inanıyorum he ama bir gecede olacak iş değil onuda herkez bilsin ve aslında karanlık çağ başlıyacak ama çok zaman sonra ve bu 21 aralık işini atatürk o zamanlarda bile araştırılmasını döylrmiş yani aslı var

0|0
    0|0
  • kupaya ne olursa bize de o olur :((

1|1
    0|0
    • Niye once ben ha:(( icim darlandi lan zorla tribe girdim ahahaha

• önce sen çünkü en doğuda ki sensin, 21 aralık önce sana vuracak, artçıları bizi bulacak...asdsadasd

• Hiç bişey olmıcak bence

0|0
    0|0
  • bir 21 aralık bir de gs-fb derbisi.neyseki derbi bugün bitiyor,sorular derbinin yorumu üzerine olacak.kimse başkasının sorduğu soruyla yetinmiyor, o cevaplara bakıp aradığı cevabı bulmakla uğraşmıyor.bende sorayım derdinde.21 aralık ta aynen öyle şimdi nolcak,geçtikten sonra da olmadı noldu mayalar yanıldı vs.bıktıran sorular.

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm :)

0|1
    0|0
  • Bunu dusunmekten dudagimda ucuk cikti :(((

1|1
    0|0
    • dudağındaki uçuğu YOLUN!...21 aralık aşkına

• etlerini dişlerimizle kemiklerinden ayırırken de bu kadar kolay yumuşaman temennisiyle

• sana bir şey olmasın kupam yoksa batıya dogru koşmaya başlıcam

• kalkıcam okula gidicem sonra dershane falan rutin bi gün benim içinn

0|0
    0|0
  • beyin gücüyle uçacağız. hatta ben havada uyuyacağım.

0|0
    0|0
  • Özel güçler kazanacağız.

0|0
    0|0
  • 40 yıl bolluk 40 yıl kıtlık olayı bu heralde...

0|1
    0|0
    • 100 yıllık hatta 1000 yıllık bir bolluk oldugu söyleniliyor..

Erkekler Ne Diyor 4

• acı, gözyaşı, felaket, yangın, sel, heyelan, deprem, isyan, ayaklanma, yağma, cinayet, kargaşa, kaos, savaş, kan bekliyorum KANNNNnnnn...oldu mu? bitsin mi artık?

1|0
    0|0
  • işte o gezegen marstan sekip bize gelecek bunu bilmiyor hiç kimse

0|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|1
    0|0
  • abi hergün soruyorsunuz bu soruyu ya :(

0|1
    0|0
    • O gün yaklaştı kardeşim onsan tedirginleniyor..

Yükleniyor...