Güzel bir güzel bir pazar sizin pazarınız nasıl geçiyor?

tünaydın herkeze karadenizden bol selamlar bütün bölgeye,nasıl bir tatil günü geçiriyosunuz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• eyvalahhh vallahi 1 de kalktım bir şeyler atıştırdım geçtim pc nin başına birazdan ders çalışmaya oturucam 5-6 ocakta vizeler var... dışarı çıkmak istedim arkadaşı aradım ama odameşgul herhalde...

1|0
    0|0
  • Sıradan geçiyor. Ne yapıyon Karadeniz'de bende karadenizdeyim gerçi.

1|0
    0|0
  • tembellik ederek, güneş batana kadar da başka bir Plan'ım yok

1|0
    0|0
  • ben de o selamı alıyorum karadeniz civarından.. nam nam nam.. akşama yaşar baabnın konseri var, onun heyecanıyla bir pazar gününü telef ediyorum..

1|0
    0|0
  • 2 saat 6km yürüyüş sporun ardından evde şuan dinleniyorum

pijama terlik pc kahve :D

1|0
    0|0
  • ewde nette siteden siteye atlayarak film arayarak geiyo malum istanbulda yagmur war

1|0
    0|0
  • donuyoruz ya ne pazar yarın bizim burda kar var sizn orda hava nasıl ugur böcegi:)

1|0
    0|0
    • valla burdada felaket soğuk var balkona çıkım bi dedim dondum bir kar yağsa belki rahatlar hava:)

• link çok güzel,ama ölüncemi bırtakıyo yok yaa ölüyo ama yazık :(caniiii:))

• ya sen delimisin bnim agzımdan onları olduruyorum die bişey cıktımı agzımdan ne zararı var bana asla kıyamam ve oldurmem ne sana nede ugur böcegine kıyamam:)))lintekini profil resmin yap

• benim bütün pazarlarım kötü geçer çünkü pazartesi bankada iş başı yapmak zor oluyor yaaaa

1|0
    0|0
  • aleyküm selam bacım nolsun aynı iş güc karadenızde havalr nasıl :)

1|0
    0|0
  • Bende karadenizliyim ama diğer bölgelerin başı kel mi? Her pazar gibi sıkıcı geçiyor :\

1|0
    0|0
  • saat 10a kadar uyuyup bakkaldan gazetelerimi alıp kısa bir yürüyüşün ardından sabah kahvaltısı ve ardından tv ve gazete sonrada biraz sahil gezisi

0|0
    0|0
  • a.s.efendim burda durumlar it bağlasan durmaz havasında:))akşamki maçı çay içerek bekliyorum fena bilendim:)

0|0
    0|0
    • aaa veeet akşam derbi var dimi yaa bende heyecanla bekliyorum ama o kanal yok mecburen maçtan spnra yorumlara kaldım:)

• :)))hem döverim hem severim hesabı:))gönül almayı biliyorsa sıkıntı yok:)

• aynen o hesap:)ama ben diyorumki,varsa hatam suçum orda görüyosan susma konuş bağır söyle,yok bu içinde düşünür delirir deli hali bana gelir:)

• memleket neresi:)

0|0
    0|0
    • ayy pardon doğruya unuttum kusura bakma nolur:))

• bu seferlik affediyorum:))tabi yine de elimden bu kadar kolay kurtulamazsın:))

Kızlar Ne Diyor 2

• özellilkle çalişanların iple çektiği günlerden biri bugün...Ben gece geç saatte yatıp öğleye kadar güsel bi uyku çektikten sonraa kahvaltı yapiyorum sonrası giyinip dışarı çıkıyorum alişverişe dışarı çıkmadığim zamanlarda ev işi yapıorum yemek falan..gazeteyi akşama okuyorum :)

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı yahu

0|0
    0|0
    • yok be canım pc de yine sıkıntı geçiyo biraz :)hele şükür bir bayan yazdı dedim bütün kızlar çarşıda geziyo galiba:)

• pc olmasa kafayı yemiştim zaten canım :) burda alışveriş yapacak yerler yok , olanda çok pahalı o yüzden çarşı pazar yok oturmak var :)

• oda güzel canım olsun pc saolsun dimi:)

Yükleniyor...