N'apmalıyım sizce sanırım biraz tavsiyeye ihtiyacım var...

başlıktan da anlayacağınız gbi tavsiyeye ihtiyacım var yada akıl mı diyim bilmiyorum her neyse ... ilk aşk mı derler ne derler bilmiorum işte ondandı o da işte 3 kez çıktık snz ayrıldığımız da bu yana 1-1,5 ay geçti ve sanırım onu çok özülüyorum tabi bunu kmseye diyemiorum ki öye duygularımı belli etmeyi sevmm hatta utanırım ..neyse 2 gndr facebook hesabına bakıorum...işte mutsuz olduğunu yazmış ve bu drm canımı sıktı bn her trlü kaldırablrm ama o benim gbi değil çok dygusal ve onn üzgn grmek bni üzüyo işte byle olunca onu ne kadr çok sevdiğimi anladım ...acaba mj atayım mı ...blmiorum bi tarafım at gtsin diyo bi tarafım gururunu çiğneme sakın gtme diyo sizce naayım hangi tarafı dnliyim ya da sz olsaydınız napardınız...? braz uzun oldu k.b.yın...

Güncellemeler:
KS üyelerne çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• ayrılan o ise ve haketmediğin bir şekilde ayrıldı ise senden mesaj atma.ama öyle bir durum olmadı öyle ayrıldık diosan mesaj at gitsin hayat gururu dinliycek kadar uzun değil.bazen fedakarlık yapmak daha gururludur.

0|0
    0|0
    • ya benim abartılı kıskançlığım yznden ve bazen snrliyken onu çok kırıyorum ki oda dayanamadı ...

• bence gene mesaj ama mesajın sevgili gibi diğilde arkadaş gibi olsun böylece ağzını arayıp duygularını ölçmüş olursun ona göre davranırsın ve ayrıca oda zaten dönmek istiosa sana ee hayatın nası hani mutlumusuna getiricek cümleler kullanır sende ona göre davranırsın.

• E ama nasl knuşcm arkdşça anlr ki . . .ne dycem çok mtszmşsn öyle dydm bnde sni mrak ettm dym. . .oda üstü kapalı laf cmbzlğı yaptğmı anlrsa bşvr yok öyle bşy dyp gçştrrse. . .

• seviyosan konuş bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seviyorsan hiç durma koş ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...