Bu adamın bu hareketleri neyi gösteriyor?

bir çocuk vardı karşılıksız sevdiğim ama 6 yıl sonra kendi beni aramıştı benle evlenmek isetediğini söylemişti.o çiftçi kasabada oturyor ben şuan çalışıyorum benden çalışmamamı ve bir süre kasabada oturmamı istedi ben de kabul etmedim orta yolu bulmaya çalıştıım kasabada oturursam çalışmama izin ver ya da çalışmayım burda ilçede otur dedim.(ilçe ile kasabanın arası 10 dk) ama o hiç bir şeye yanaşmadı her şey onun istediği gbi olsun istedi.1 ay öncesine kadar arada nasılsın diye mesaj atıyordu.

bu çocuğun amcası çok zengin kendileri de zengin,amcasının üvey kızı var kızla bunu evlendirceklermiş diye duymuştum daha önce ama kendisi dedikodu olduğunu söylemişti ve insanlara gıcıklığına en sonunda gidip onu alcam demişti.(kız burda özel bi okulda ingilizce öğretmeni)kuzenimin düğünü vardı orda o da vardı ve kızı dansa kaldırdı ama kızla bana resmen nispet yaptı.hatta yengem takip etmiş kız bir şeyler analtıyor ama dünilemiyor gözü havalarda,kızı dansa kaldırmaya gelirken senin olduğun tarafa falan baktı dedi.

ben gecenin soonun da dayanamadım en sonunda bana nispette yaptın dedim,benim kimseye nispete ihtiyacım yok demiş,ben de kimseye ihtiyacın var demedim dedim.ve seninle anlaşamadık uzatmanın anlamı yok dedi. o hareketleri neydi arkadaşlar sizce?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ego tatmini ve artislik bir nevi tek tercihim sen değilsin demek istemiş olabilir yada senin onu çok sevdiğini biliyorsa eyer kıskandırmak istemiştir ki bu sonuçta bence gördünüz mü beni hala seviyor gibi düşüncelere çıkar tavsiyem zor ama unut.

0|0
    0|0
    • böyle adam nasıl bi adam?

• 2 tarafıda dinlemek lazım aslında ama şuan haklısın

• o benim inat ettiğimi düşünüyor onun istediklerini kabul etmediğim için ve beni suçluyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu ne ya sanki amerikan filmi senaryosu gibi oldu. Zengin çiftçi çocuğu kasaba amcanın üvey kızı felan :D

0|0
    0|0
  • karmaşık duygular içerisindeymiş o bide ondan sana hayır gelmez herşeyi kendi istedii gibi yapmak istemiş hep yani seninle fikir danışmanlığı yada saygılı olmamış umursama unut gitsin sana erkek çok

0|0
    0|0
    • yaptığı ne bunun unutmak istiyorum ama unutamıyorum:(

Kızlar Ne Diyor 1

• sana biraz ilgisi var ama sözünü geçirememeiş sende yıllarca karşılıksız sevmişsin ya ondan egosunu tatmin etmek istemiş olabilir

0|0
    0|0
    • ilgisi olan adam mücadele etmezmi ortayolu bulmaz mı?

• o zaman etrafında kendine aşık kadınları olması hoşuna gidiyor

Yükleniyor...