Kahve falı gerçek olabilir mi?

Arkadaşlar size kahve falı ile ilgili bi sorum olucak ama lütfen sadece soruma cevap verin bende kahve falının çok günah olduğunu 40 gün ibadetlerinin kabul olmadığını biliyorum hatta geleceği Allahtan başka kimse göremez farkındayım ama bi kadın çoğu şeyi bildi inanmak istemiyorum tesadüftür diyorum ama bildi yani kahve falının çıkma şansı var mıdır acaba Allah bi yetenek vermiş olamaz mı yani çünkü kişileri olayları yaşayacaklarımı bildi siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah böyle bir şey vermiş olamaz. Yoksa hadislerle çelişmiş oluruz. Üç harflileden yardım aldığı söylenen kişiler var. O taraklarda beziniz olmasın. Merak dahi etmeyin.

Fala inanan, kahinin dediğini tasdik eden, Allah'ın Muhammed'e indirdiğini inkar etmiş sayılır. ( Teberani )

1|0
    0|0
  • geçmişi geleceği hiçkimse bilemez. çünkü bu bilime göre olanaksızdır. ve o falcılar şarlatan. şimdi dicenki peki nasıl bildi ? işte bu şarlatanların bir yeteneği. zor birşey değil söz ve kelime oyunları ile ilgili tipinden sözlerinden bağzı şeyleri çıkarabiliyo ben böyle bakıyorum

0|0
    0|0
  • Allah izin verirse bilebilir ama bundan kendine menfaat sagliyosa samimi degildir ve ona guven olmaz, fala kaptirma kendini, hayatini baskasinin tahminleri mi yonendirecek azicik iradeli kendine saygili olun

0|0
    0|0
  • yok yahu atıyolar tutturuyolar işte böyle şeylere inanmayın aynen cok günah dediğin gibi

0|0
    0|0
  • İşte ben bu nedenle ibadet etmiyorum. Çünkü, ayda bir fal bakıyorum kendime.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o kadın sakın seni biliyor olmasın

0|0
    0|0
  • ben baktırırım fala hatta eğlencesine bende bakarım. günah olduğu söyleniyor ama düşününce sana normal gelen çoğu şey günah zaten. benimde çok şeyimi bildiler hatta amcam- yengemlere varana kadar , ee doğru söylüyor adam inanmayim mi yani.

0|0
    0|0
    • Aynen adam biliyor her seyi ama günah diye baktıramıyorum içime oturuyor

• asıl mesele ne biliyormusun? senin yetenek sandığın şey aslında yine Allah ın izniyle gercekleşen bir olay..aslında orda sınanıyorsun..aklının bunu bilmesi gerek..orda kadının söyledikleri önemli değil..gerçekleştikten sonra senin ne düşündüğün önemli..bunlar senin sınandığına işaret..işte o anda Allah kulum bunları benden mi yoksa falcıdanmı bildi..diye kulunu sınarmış..aman böyle oyunlara gelme deyim..hepsi saçmalık çünkü..

0|0
    0|0
  • kimse bilemez ama bazılarının altıncı hissi kuvetli tutuyorlar çok bel bağlama ama .ben anneme baktırıırım şakasına .

0|0
    0|0
Yükleniyor...