Onun gönlünü alabilmek için ne yapmalıyım?

Herkes fikir versin lütfen...

Sevgili ks üyeleri , malum olan bu konu aniden açıldığında o kadar saçma cevaplar verdimki sevgilime ne gerçekten içimden geçen cevabı verebildim nede net bir cevap...

Sevgilim bana her zaman ona ait olduğumu hissettiren maço dediğimiz karaktere sahip bir insan...Bana göre bunu yaşamak herşeyimle ona ait olmak onun kadını olmak demekti zevk için değil sadece herşeyimle ona ait olmak için yaşardım bunu benim dünyamda önemli olan aidiyet teslimiyet buydu.. Ayrılsak bile onun kadını olarak kalıcaktım bana göre bi gün başka biriyle bile evlensem yinede herşeyimi verdiğim insan o olduğu için onun kadını olduğum gerçeği değişmeyecekti... Aslında beklediği cevap benim içimden geçenle aynıydı ama ben onu yaşadıktan sonra bana bakışının değişmesinden korktuğum için yanlış cevaplar verdim... :(

Ve bu cevaplar yüzünden o kadar kızgın ve kırgınki sanki ona ait değilmişim gibi sanki yabancıymışım gibi hissettirdim o cevaplar yüzünden... Kırgın ve kızgın ve çok haklı... Onun gönlünü alabilmek için ne yapmalıyım... Yardımcı olun lütfen..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bak nazım hikmetin kadınım şiiri vardır

hikayeside şudur

nazım hikmet evlendikten sonra bir kadına aşık olur

bu onun evlenmedne önce hayatında olan biridir

ve ona kadınım şiirini yazar

eşi kıskanır ama görünürde olan bişi olmadığı için ses çıkartamaz

kısacası nazım hikmet evli ama şunu belirtiyor

insanın hayatında eim diyebileceği bir çok kişi çıkabilir ama kadınım diyeceği tek bir insna olabilir

şimdi bunu ona anlat ve bende bir kadınım

hayatımda ki tek erkeğim sensin de

ok.

0|0
    0|0
    • Bu tamda demek istedigimi anlatan bisey..

• zamanla çözülür diye umuyorum cevaplar için çok teşekkür ederim...

• UMARIM ÇÖZÜLÜR

Erkekler Ne Diyor 6

• yangından mal mi kaçırıyorsun bu acele niye? sahipsiz mi kaldın annen babana aitken başka bi sahip aramanın mantığı ne? daha evlenmeden yarını görmeden at tut bakalım. yarın evlendiğin de dediğin gibi yaşanacak düşüneceksen söylenecek birşey yok zaten. gelip geçici anlar heveslerle bunları yaşayıp konuşanlar vicdanlari yüzünden genelde nefes almakta zorluk çekiyor haberin olsun. erkek arkadaşın egolarını bastırmak için bazı şeyleri yapan bi insan herkes gibi. karıcım kadınım vs havalarda uçuşuyor muhtemelen. olarin modası geçince görmek isterim seni. ayrıldığınizda da görmek isterim pişmanlıklarını. ne kadar basitleşmis size göre herşey. hayret etmemek mümkün değil. umarım birini gerçekten sever ve onunla evlenirsin. en mutlu anında da bu yaşadıkların soylediklerin aklına gelir eşine bakar ve utancından ne yapacaginı bilemezsin.

0|0
    0|0
    • Dediginiz gibi basite indirgenmis bisey olsaydi bu kadar sorgulamadan yasardik... Sevgilim ailemle tanismis ve evlenmeyi planladigimiz bi insan deger yargilari herkesin farklidir ana babaya aitlik bambaska tartismasiz birsey ama birinin kadini olmak bambaska birsey...

• Evet birinin kadını olmak bambaşka birşey olabilir bu senin hakkın burda sorun yok zaten. Bu acele niye diyorum sadece. Bunu söyleyisim bir çok sebebi var hemde her açıdan fakat burası ne anlatılacak yer ne de tanımadığım birine akıl verebilecegim bi durum. Herkesin aşkı sevdası davası kendine büyüktür ama ben kendim başta olmak üzere çok büyük aşklara davalara sevdalara tanık oldum. Sizin şu an yaşadığınızı hatta fazlasını yaşadım. Çok fazlada gördüm.

• Sonuç ne mi oldu. Bükük boyunlar kirlenmis kadınlar ve hiçbirşeyden habersiz yeni tertemiz sayfa açmış eşler. ben sorunun özellikle başkası evlendikten sonra ki kısmına takıldım basit dedim. umarım evlenirsiniz bu kişi ile ve vicdan muhasebesi yapmak zorunda kalmazsin bi ömür

• Kölesi olmaya devam et. Ayaklarını öp, yıka, kurula, sonra ayaklarının dibine kıvrıl yat...kapıdan çıkarken yere yat paspas ol...yere basma bana bas hayatım de..

0|0
    0|0
  • psikoloğa gidin lütfen.

0|0
    0|0
  • onu sevdiğini göster gerisi düzelebilir

0|0
    0|0
  • onun haklı olduğunu ve sende bunun farkında olduğunu ona da hissettir. konus anlat gerekirse ağla :)

0|0
    0|0
  • aksisini ispat et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gercekten hissettiklerini, icinden gecenleri söyle

0|0
    0|0
  • gerçek içinden geçeni söylemen yeterli

0|0
    0|0