Fit olmak belası?

Selam canlar bir zamanlar sibel can gibi lömbür lömbür bir hatun idim üniversiteye başladıktan sonra 12 kilo verdim şu an 58 59 arasında gidip geliyorum boyum 175 amma ve lakin hala tatmin olamadım sanki bir 55 filan lazım bana bir bilene danışayım dedim?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Yani bence boyuna göre oldukça iyisin mankenler kadar boyun ve kilon var çok çıtı pıtı olmak da iyi değil bence :D kilo verme ama sıkılaşmak istiyorsan pilates gibi sporları yapabilirsin benim önerim bu yönde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 62 filan senin kilon.

0|0
    0|0
  • Birde 55 kilo olup vücut hatları hala dengeli olmayan var birde 55 kilo olup gayet daha zayıf gözükende. Sebebi vücuduna bakması ve vücut oranının dengeli olması. Bunun için spor yapmayı önerebilirim ;)

0|0
    0|0
    • Spor olarak yürüyüş koşu filan takılıyorum diğerleri çok sıkıcı geliyo önerebileceğin bir spor var mı

• Çok ağır olmadan bile ortalama haftada 3 gün fitness yapsan bile vücudunun oranı daha iyi olur. Onun dışında haftada 1 günde yazılacağın spor salonunda bir grup dersi yapabilirsin. Her hafta başka bir grup dersi yaparsın. Çok çeşitli dersler var çünkü. İkisini harmanladığın zaman değişim gözle görülür şekilde olur tabii ki 5-6 aydan itibaren.. Yıllarca yapıcam demek var , birde yapmak var karar senin..

• Fiziken nasilsin harita bilmeden yol gidemeyiz tabela lazim :)

0|0
    0|0
  • spor salonuna git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...