Bir günlüğüne ölüp arkanızdan neler yaşanacağını görme şansınız olsa ?

Evet arkadaşlar size bir günlüğüne ölüp arkanızdan neler yaşanacağını görme fırsatnı verseler kabul edermiydiniz ? Yalnız yalandan yere bir günlüğüne ölüceksiniz sonradan tekrardan yaşamaya devam ediceksiniz ancak o bir günlük sürede arkadanızdan olanlarıda göze alabilmeniz gerekiyor yani sizi ölümünüze üzülüp rahatsızlık geçirenlerde olabilir bunlarıda göze alabilmelisiniz.Ben olsam bunu kabul ederdim çünkü hayatımda ilk defa dikişlik bir sağlık sorunu yaşadım ondada 3,4 kişi ağladı bu kadar seviliyormuşum demek birde dershanedeki sınıfımın ne tepki vericeğini merak ederdim 3 ay oldu ama ben yeni yeni kaynaştım ve sınıfta beni çok seviyor böyle sempatik, espri yapan, çekingen biriyim onların tepkisinide çok merak ederdim peki ya siz ?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, istemem..Geride kalanların, özellikle annemin o kadar üzüldüğünü bir günlüğüne bile görmek istemezdim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• buna gerek yok. çevremdeki insanlar bana karşı gayet netler.

0|0
    0|0
  • sevgiliminn ne haldee olduğunuu görmekk istersimm :D :D

0|0
    0|0
  • Kabul ederdim çünkü insanlar ikiyüzlü işte o gün kimin ne oldugu çıkardı ortaya

0|0
    0|0
  • Psikolojik sorunlarım yok çok şükür.

0|0
    0|0
  • Sadece arkamdan kim Kur'an-ı Kerim okur,onu bilmek isterdim;gerisi umurumda değil.

0|0
    0|0
  • Ben o bir günde kimin ne yapacağını çok iyi biliyorum.O yüzden gerek yok öyle birşeye.

0|0
    0|0
  • Ghost'u mu izledin sen yine?

0|0
    0|0
  • Düşündümde merak ettim, ama bizimkilere bu kötülüğü yapamam.

0|0
    0|0
  • Kabul etmem ben öldükten sonra bilsem ne olacak sanki :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle görmek istemezdim.yakınlarda akrabamın kızı vefat etti ailesini gördükçe kendimi tutamadım.geride kalanlar için çok kötü

0|0
    0|0
  • iyi olur, vakit geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...