Bugun squat yapmaya basladim bir bakar misiniz?

Bugun basladim ilk gun 50 tane yapiliyomus sonra 55, 30. Gunde gunde ise 250 ben bugun 50 tane yaptim ama cok yaya yaya yaptim mesela 10 tane yaptim durdum sonra tekrar 10 tane yaptim oyle aksam kadar bitirdim gunde 5 seansta yaptim yani olurmu boyle faydasi yoksa bir yapmada 50 tane birden mi yapicaz? Simdiden tesekkurler

Güncellemeler:
Popo sekillendigi gibi goguste sekillenirmi

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şekil vermekse ve zayıflamasak ise yanlış yapıyorsun
    Çok tekrar yap örneğin bir 20 yap 1 dk dinlen sonra bir 20 1 dk dinlen bir 20 daha

0|0
    0|0
    • Zayiflamak icin degil sekil vermek icin ama oyle cokk zor olmazmiii

• Niye

• Rusyaya geldim iki gün cevap yazamıcam

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk başladığın için zorlamadan yapmalısın
    bence sizin yaptığınız daha iyi olmuş
    böyle devam edin
    ileride ise ağırlık kullanarak yapın

0|0
    0|0
  • bence setleri arka arkaya yapman gerekiyo çünkü kasların sıkılaşması ve biraz zorlanması lazım.

0|0
    0|0
    • Yani 50 tane birden mi

• 10x5 . her set aralığında 45 saniye ile 1.5 dakika arasında dinlen.

• Peki saol

• tabi ki faydası olmaz ayrıca ona seans değil set derler :) kaslarını maksimum yormazsan hiç bir anlamı yok. öyle dedem de yapar ayrıca squat pozisyon olarak zordur eminim pozisyonunda çok hatalı

0|0
    0|0
    • Yani agrisin yine devammk edeyim ama bu seferde yerimden kalkamam agridan Hatali derken?

• Yok iste gaza gelmeyim diye set araliklarini uzatiyorum ya... Ben egilerek yapiyorum squat yani comelerek

• Pmden mesaj at bir kaç şey atıcam sana squatla ilgili

• Squat tam olarak nedir?

0|0
    0|0
  • olur faydası gün geçtikçe artacak performansın, zorlama seti arttır

0|0
    0|0
  • normali 1 er dakika ara ile 3 set yapmaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok yok iyi yapmissin olur herhalde ya ara vermen iyi bence.. bide ben yapabilsem spor o kadar eriniyorum ki

0|1
    0|0
    • Bende ama yapcak bisey yok yat yat nereye kadar bir yerden baslayim dedim brnce sende basla

• Hahah biliyorum ama iste iftarda insan karni tok olunca yapicam diyor sonra uyaniyorum ya saat 4 de kadar yatagimda oyle yatiyorum canim hicbirsey istemiyor

• Sende bendensin

• 25-25 yapsan daha iyi olur. O programda son gunlere dogru zaten kolaylikla yapabiliyor olcaksin. Setlere bolerek yapilmasi mantikli olan ama yinede tek set 25ten az olmasin kendini biraz zorlamali ve yanmayi hissetmelisin :)

0|0
    0|0
    • Cok fena oluyorum ya nasil yoruluyorum yaparken 10 da tikaniyorum resmen

• Spor salonunda yapiyorum hafta 3 gun 2 saatten. gayet sıkı bence

• Hmm ben evde basladim

• Takipteyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...