Sevgilime hediye aldım ama.... Lütfen Okuyun..

Sevgilimle 6 aydır çıkıyoruz. Kpss atamaları var ayın 17sinde. Atanmayı bekliyor. Morali bozuluyor. Ya atanamazsam falan diyor. BEnde moral vermeye çalışıyorm atanırsın falan diye. Ve ben hediye hazırladım sevgilime. Bi kutunun içine çeşit çeşit sevgilği çikolatalardan koydum ve Ben hep yanındayım Seni çok seviyorum yazdım. Ve bu hediyeyi ilk buluştugumuz yerde vermek istedim kafa dagıtırız eski günleri hatırlarız falan diye. Ama sevgilimin ailesi izin vermedi yani buluşamadık. veremedik. Bende dedim süpriz yapcaktım diye. Oda yapacak olduktan sonra her gün yapardın dedi. Snra uykum var dedi. Bende bencede senin uykuya ihtiyacın var dedim. Çok kırıldım bi süre konuşmucam senınle dedi. Nolur sizce bi yardım edermisiniz.s

Güncellemeler:
das
dsa

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Ailesi izin vermemiş ve sana patlamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• psikolojik açıdan kafaya takmıştır her şeyi bide seninle buluşamıyınca daha da kötü hissetmiştir şu günlerde alttan alırsan atlatırsınız yanında olduğunu hissettir her şeyde kavga etmeyin hadi :)

1|0
    0|0
  • sürprizin resmini çek ona yolla. yanıt yazmazsa da sen de bir daha yazma o yazana veya arayana dek

0|0
    0|0
  • böyle bir erkek varmı beee

0|0
    0|0
  • Trip atmıs cıkamadıgı ıcın sana patlamıs takma kafaya

0|0
    0|0
  • böyleleri bana denk gelmez ki arkdaş nerde tripli adam var beni bulur çikolatyıda bulsa ilk kendi yer.

1|0
    0|0
  • ulan ne sevgililer var be! hep de böyle hödük kızlara denk geliyor! :(

2|0
    0|0
    • Lütfen sevgilim hakkında öyle konuşmayınız :)

• aman iyi sana reva o tripler hıhh :)

Erkekler Ne Diyor 4

• atanamadığı için birazda morale ihtiyacı olduğundan dolayı sana karşı ters davranmış olabilir . en yakın zamanda onu şaşırt ve sürprizi yap . evlerinin önüne bırakabilirsin . hediyeyi sonrada ara kapıyı açarmısın filan de açsın alsın şaşırsın . ben böyle yapmıştım ama aramadım evlerinde kimse yoktu zamanı ayarlamıştım . zillerine bastım ve kaçtım :D sonra çok mutlu oldu tabi . sen kafana takma arkadaşım morali bozuk sevgilinin mutlu et onu .

0|0
    0|0
  • sana patlamış üste cıkmış cıktgı yetmiyor gbı kusmuş aga vala ne dsem bilemedim senın yanında oldugunun farkındadır saten yalnızca uzgun bence bırsey dme bekle öylece duzelir

0|0
    0|0
  • atamalar olana kadar pek yaklaşma.. belli ki kız bunalıma girmiş...

0|0
    0|0
  • haklıyken haksız duruma düşmüşsün aramıza hoş geldin arkadaşım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...