Bir kızın futbol hakkında bilmesi gerekenler neler?

Fenerbahçe taraftarı olarak ne tuttuğum takımdan nede genel anlamda futboldan pek anlamıyorum ve bu durum canımı çok sıkıyor :/ Muhakkak bilinmesi gerekenler nedir arkadaşlar? bir ortamda bu konuda da bilgim olsun istiyorum 😁 help me

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben takip etmiyorum şahsen takip etmesin iz de olur #D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sezon öncesi ve sezon ortası antrenmanlar, türleri, tempoları. Kadro mühendisliği, rakibe göre taktik, oyuncuların karakterleri, fiziksel-zihinsel özellikleri, mevkileri ve yan mevkileri, oyun içi hamleler, oyun içi formasyonu etkileyen oyuncu değişikliklerinin püf noktaları, hücum-savunma dengesinin kurulması, bütçeyi zorlamadan kaliteli oyuncu keşfetme ve transfer etme yolları, sakatlıklara karşı önlemler ve sakatlık sonrası geri dönüş, fizyoterapi ve güç kazanma antrenmanları, sporcu sağlığı ve beslenmesi, psikolojik üstünlük ve oyunu rakibe kabul ettirme...

Şimdilik bu kadar, bu konular üzerine derin konuşmalar yapabileceğim bir kız varsa gelsin, sabahlara kadar kollektif futbol, bloklar arası bağlantı üzerine konuşalım. Kadro kurar fm'de, fifada falan kapıştırırız.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey bilmesin

1|0
    0|0
  • İlla bişey bilmene gerek yok ki.

1|0
    0|0
  • Takımının 11 i
    Ofsayt başta olmak üzere kurallar

0|0
    0|0
  • Aslında benzer şeyler Ofsayt, Firikik filan sizdede var bu kelimeler ama siz mecazi ve yan anlamlarını biz terim anlamlarını bilseniz yeter :D

ek olarak futbolu çok iyi bilen kızı sevmiyorum öyle transferleri takip eden filan sevmem ben binde bir GS-FB derbisi filan olduğunda ya da milli maç olduğunda bizim ataklarımızda benimle aynı tepkiyi vermesi yeter.

0|0
    0|0
  • Ofsayt

0|0
    0|0
  • ofsayt ;)

1|0
    0|0
  • Önce fenerin ne kadar şikeci ni takım oldugunu öğren. Sonra Galatasarayın ne kadar büyük bir takım olduğunu öğren

0|0
    0|0
  • Futboldan uzak durun :/

0|0
    0|0
  • erkek ortamı için mi soruyorsun kız ortamı için mi? erkekler genelde oyun sisteminden ve kadro dizilişinden konuşurlar kızlar da daha çok skorlardan ya da takımın yıldız oyuncularından konuşurlar

0|0
    0|0
    • karışık bir ortam diyelim
      futbolun kalbinden bahsettiklerinde fransız kalmak istemiyorum

• fazla heveslenme aynı şeyi geçen sene trabzonspor denedi ve deyim yerindeyse ellerinde patladı, aynı durum fenerinde başına gelebilir ama ben sanmıyorum şahsen fenerbahçenin 4. yıldız hedefi var başarılı olmayı trabzondan çok daha fazla istiyorlar o nedenle ben bu değişimin faydalı olacağını düşünüyorum izleyip göreceğiz artık

• hadi hayırlısı o zaman genelde olumlu düşünen biriyimdir ve senin yaktığın bu ışıkla da yollarının açık olduğunu düşünüyorum :)

• En başta bilmen gereken derbi. günü bir erkeği rahatsız etmeyeceksin kafasını meşgul etmeyeceksin rahat olacak :)))

0|0
    0|0
  • Tuttuğu takımın oyuncuları bilse yeter. Öbür türlü çok komik duruyorlar.

0|0
    0|0
  • Kırmızılar türkiye :))

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun 😄

• yok yav ne ezcem.. yorumcu olmak zorunda değilsin.. muhtemelen sen de erkek arkınla konuşmak için konu açtın.. gerek yok kasma herkes herşeyden anlamak zorunda değil ki..

• pekala sağolasın

• psg tut daha iyi ne feneri onun hakkında birşey bilmesen de olur

0|0
    0|0
  • futbol izleyen bir erkekle tv arasından geçmemek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 3 temmuzu bil yeter

1|0
    0|0
  • Her şeyi bilirim tuttuğum takımla ilgili. ofsayt ne bilsin gerisini bilir zaten :)

1|0
    0|0
  • kale ne demek
    kaç kişi toplamda
    defans forvet ortasaha ne bilsen yeter şahsen ben bundan fazlasını bilmiyom :D

0|0
    0|0
  • Takımının oyuncularını bilsen yeter... artısı da eksisi de yok..

1|0
    0|0
  • Futboldan nefret ederim, bilmemiz gereken bir şey değil ya salla.

0|0
    0|0
  • Ofsaytı öğren mesela

1|0
    0|0
Yükleniyor...