Motosiklet kullanıcıları bir bakabilir mi?

1 senedir bir ilgim var motora karşı. Markalar modeller hakkında az çok bilgi sahibiyim. Hedeflerimi de belirledim. Önce Honda CBR125R alıp iyice kavrayınca kendimden emin olunca CBR600RR'a geçiş yapacağım. Ama küçük bir sorun var. Şuana kadar moped bile sürmüşlüğüm yok. Tecrübe 0.

2016 ilk ehliyet sınavına girmeyi düşünüyorum. Ama o zamana kadar öğrenmem gereken püf noktalar var mı? Bilgilerinizle beni aydınlatın hadi :D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim geçen motosikletli genç yağmurda köprüde dinleniyodu. Islanmamak için. O esnada bir kamyon geçiyodu. Motosikletliyi görünce önce üzerine sürdü oysa yolda genişti. Ayrıca motorlu kenardaydı sonra indi kamyondan 3-4 adam inanırmısın sopalarla dövdüler motosikletli genci. Dövme sebebleri de trafikte motosiklet kullanması. Bulaşma dostum sırf motosiklet kullandın diye seni öldürmek isteyenler olacak :(
    Bu arada kamu spotu süper

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende istiyorum ya üni ye motorla gitmek😢

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Güzel kardeşim benim eğer anneni babanı varsa kardeşini arkadaşlarını seviyorsan bulaşma motora. Bende kullanıyorum, babamda eski motorculardan şu an gsxrar 1000 var yemin ediyrum kullanmıyor. Yaklaşık 20 arkadaşını motor kazasında kaybetti. Benim yaşım 22. Ben daha 1 hafta önce bir arkadaşımın daha ölüm haberini aldım. Alıcaksan da lütfen makine almayın. Chopper alın cross alın. En azından ölsen bile tek parça halinde ölürsün. Yapma

0|1
    0|0
    • Öncelikle başın sağolsun. Tavsiyen için teşekkürler ama o konuları aştım artık. Kafaya koydum almazsam olmaz. Ama sana söz veriyorum motorla ölmeyeceğim :)

Ve aslında motor zararlı değil. Bunu sen daha iyi bilirsin. Zararlı olan motoru araçtan saymayan, trafikte görmezden gelen, hatta ve hatta üstüne sürerek taciz eden, altında tank gibi arabaları olanlardır. şu an bu yazıyı okuyan belki 3-5 kişi vardır ama hiç yoktan iyidir. Kamu spotumuzu yapıştıralım.
      " MOTOSİKLETLİLERİ FARKEDİN "

• Ben şahsen herhangi bir insanın 28 yaşından önce motosiklet kullanmasına karşıyım. Tam senin yaşlarda deli çağlarda 1000cc lik makinayı verirlerse altına evet sıkıntı büyük. Ancak belli bir yaşa, yaşanmışlığa ulaşmak daha doğru diye düşünüyorum. Yanlış anlama, seni asla küçümsemek değil amacım. Fakat bazı şeylerin mantığını ve değerini daha iyi anlıyor insan diye düşünüyorum...

Yükleniyor...