Alkolü fazla kaçırıp yaptığınızdan pişman olduğunuz bir durum veya komik bir anınız var mı?

alkolü fazla kaçırıp yaptığınızdan pişman olduğunuz bir durum veya komik bir anınız var mı? var ise paylaşmak isteyen paylaşabilir isterse?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Komik bi anım evet var.d bi kere içtkten snra çorbacıya gitmiştik. karşısına bir afiş asmışlar. normalde afişte yazan kış gelmeden bacalarınızı temizlettirin. bende bunu okumaya çalışyodum bide sesli bir şekilde. Ve okudum sonunda "kış gelmeden BACILARINIZI temizlettirin. gülme krizine girdi millet ben en son anlayandm.d

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Köprüden atlamaya çalışmışım, Allah'tan engellemişler de şuanda aranizdayim. O zamandar beridir içmiyorum:D

0|1
    0|0
  • teyzemlerde içmiştim, almaya geldiler beni. arabayla eve dönerken babama abi sağda inebilir miyim demişim. bi sarhoş olduğumda da hiç unutmuyorum sabaha kadar sinek öldürdüm diye ağladım ya o anneyse ya babaysa falan diye. her neyse sonuç 2 yıldır falan içmiyorum.

1|1
    0|0
  • her alkol alışımda bir rezalete daha parmak basıyorum.

0|1
    0|0
  • kullanmıyorum... hem canıma hem cebime yazık :)

0|1
    0|0
  • Tanımadığım erkeklerle dans etmiştim ama o alkolün etkisinden değildi sanırım. Hatta pişman da değilim:D

0|1
    0|0
  • az içip komik anı yapıyorum.Üni zamanlarını özledim yine.

0|1
    0|0
  • Pısıyorum ben.

0|1
    0|0
  • Kullanmiyorum rezil olmaktan korkuyorum

0|1
    0|0
  • Sen yanımda olsaydın pişman olcağım şeyler yapabilirdim ama yoktun :(

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• 5 sek vıskı 7 tane bıra gerısını hatırlamıyorum heryere kusmusum arkadaslar benı eve goturene kadar neler cektıklerını anlata anlata hala bıtıremıyolar

0|1
    0|0
  • Alkol aldığım dönemlerde hareketlerime iki üç kat dikkat ettiğim için öyle çok komik durumlara düşmedim.

0|1
    0|0
  • Olmaz mı hiç,Bir sabah yanımda 60 yaşlarında bir kadınla uyanmıştım,başıma gelen en kötü şeydi

1|1
    1|1
  • Alkol almadığımda daha çok saçmalıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...