Sabah 6.30da Kalkıp spor?

Sabah 6.30da Kalkıp 1 saat yürüyüş yapıcam sonra sağlıklı bir kahvaltı. Diyetle desteklenecek yani. Aralarda 20 dakika kondisyon bisikleti, ip atlama, Squat vs. Akşam saat 9dan sonra tekrar yürüyüş. Sizce zayıflar mıyım?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüşten kastın yürümekmi yoksa koşup yorulduğunda yürüyüp tekrar koşmakmı ayrıca sabah kalktığında yaptığın spor yağ yakımında çok büyük rol oynar akşam yaptığnında faydsı olur fakat sabahki kadar olmaz sabah kalktığınızda 8- 12 saatlik bir açlıktan sonra yağ asitleri, kanda serbest ve yoğun halde dolaşır yağ sterollerinin, minik parçacıklar halinde kanda dolaşması ve kandaki glikoz/insülin oranının minimum seviyede olması egzersize başladığınız andan itibaren 18 -22 dakika gerekir. Bu minik yağ asitleri sabah hazır halde kanda dolaştığından yağ yakımı daha erken başlar ve yakılmaları da kolaylaşır.

0|0
    0|0
    • 6:45 civarı başladım Yürüyüşe 1 saat Yürüdüm işte. Koşamıyorum ben; tempolu yürüyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• İp gibi tıg gibi kalirsin

0|0
    0|0
  • Oruç tut hiç birşey yeme gene zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Zayıflamak istiyorsan sabah yürüyüşünü aç karna yap süper olur ne olur ne olmaz şekerin düşerse falan elma al yanına bir tane...

0|0
    0|0
  • Sbh ac karinla yurusunu yap oglen ya da aksam fitnness agirlik calismani yap zayiflayip sekillenirsin

0|0
    0|0
  • 1-2 aylık hedefler olarak yapma bunları , bir yaşam biçimi olarak benimse tüm hayatına yay. Her zaman istediğin vücutta özgüvenli yaşa ;)

0|0
    0|0
  • zayıflama işi tamamiyle mutfakta olur yanında yaptığın kardiyoda etkili olur en başta kararlı ve azimli olman gerekli

0|0
    0|0
  • zayıflarsın

0|0
    0|0
  • Ekmek yemezsen hem zayıflar hemde sıkılasırsın

0|0
    0|0
  • Tabiki zayıflatır bende sabahlari yürüyüş yapıyorum ara sıra

0|0
    0|0
  • Amaann ne urğaşıyon yat gitsin beya