Protein tozu ve ebeveyn, yardım eder misiniz?

Herkese merhaba. 21 yaşında olmama rağmen anneme bazı konularda hesap veriyorum aynı evde yaşamamızdan dolayı. Annem çoğu şeyime karışmaz ama bu protein tozunda hassas. Beni öldüreceğini ya da ciddi zararlar vereceği düşüncesinde. bir türlü ikna ettiremedim nuh diyor peygamber demiyor. Kasım 2014de başladım. Artık gereği olduğunu düşünüyorum. Ağrılarım geç geçiyor sert antreman yaptığım için. Protein tozunu nasıl saklayabilirim? Ev pek büyük değil ve annem orayı burayı karıştırmayı çok sever. Daha doğrusu kıyafet yerleştirken vb. Ayrıca keskin bir kokusu var. Atıyorum dolabı açarsa o koku direkt gelir görmese bile arar ve bulur. Bu konuda çok hassas dediğim gibi ağlamışlığı bile var. Anneni üzme diyeceksin ama dediğim gibi gerekiyor. Neler yapabilirm bana akıl verin?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasinda bahcede arabada sakla. ya da baska bir kutu al. Ornek uzerinde baskasey yazsin. Vitamin tozu yuzde yuz dogal yazsin falan icine koy.

0|0
    0|0
    • arkadaşım yok bahçem yok arabam yok öğrenciyim :) bir tane 500 gram konulabilcek bir vitamin hapı kabım var fakat geriye kalan 1500 gr protein tozunu napacağım? 500 gram satılmıyor ki bu meret. Ayrıca dediğim gibi çok keskin kokuyor atıyorum bir dolaba koysam annem açsa koku direkt geliyo bana da geliyo çünkü

• Hic bir anneden onu bekliyemezsin. Benim 1,5 yasindaki cocugum kitaplarini kemirior gorsen resmen kenarlarini koparip kemirip yio. Seviyor bakmasini resimli falan boz yapli kendi kendine zaman gecirior arkami bir doneyim gene kenari agzinda. Birakirsam belki zamanla ugrasmaktan vazgecer belki ben kiziyorum yasak koydum diye dahada yapiyor zevk aliyor. Ama iste ordan bir kagit parcasi ya da naylon cilt cocugun bogazina takilip Allah gostermesin bogulmadina nedrn olur cocugum bunu bilmior. Cok defa kacti bogazina mos mor oldu mudahale ede bildim yanindaydim. Simdi cocugumla kitap basbasa tek yasak. O zevk aliyor ama anne yuregi iste ben bin de bir ihtimsli dusunerek cocugumun hayatini riske atamam. Kusura bakma cocugum benim evimde yasadigi surece bu deyismiycek.

• Pardon biraz uzun oldu. Hayirli geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• E spor salonunda birak antrenman oncesi ve sonrasi icmiyomusun zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• salona bırak ordan kullan

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki insanlarımz çok bilinçsiz kulaktan duyma boş sözlerle hep hareket ediyorlar halbuki protein tozu kurutulmuş peynir altından yapılma proteindir spordan sonra kullanıp protein ihtiyacını karşılamak içindir

0|0
    0|0
    • Hocam yapacak birşey yok eski toprak (ki belki de zararı olabilir de bilmiyoruz %100 zararsız diyemeyiz) ama ben bu zararları göze aldım ve kullanmak istiyorum. Ben elma diyorum sen armut diyorsun hocam ben onu istemiyorum ki bana akıl ver nasıl halledebilirm nasıl protein tozu alabilirim?

• gizliden kullan o zmn bir arkadaş öyle yapıyordu

• İşte anlattım olayı yok evde saklayacak yer küçük sayılır evimiz. Kardeşim kullanıyordu birgün buldu ve ağladı ve çok kızdı kardeşime

Yükleniyor...