Önünde duran arabaya binen hatun var mı? yoksa bu adamlar benden ne istiyor?

Ortaokuldan beri başıma geliyor bu olay. Birçoğunuzun da başına geliyordur sanırım. Gene de ben bu kafayı çözemedim. Artık başkalarının şoförü falan olduklarını düşünmeye başladım.

Numara çok banal yani.

Zira duranlar şahin falan da değil. Bildiğin kallavi araçlar. Takım elbiseli adamın gündüz vakti bir kadının önünde durmasındaki mantık ne? Bir de gayet kibar, samimi soruyorlar. Kırmadan hayır demeye uğraşıyorum.

Gece geç değil, alkollü değilim. Gündüz yahu. Sahil de değil. Hadi travestiler dursa falan anlarım.

Hocam bu kafa nedir? Binen olmasa durmazlar demi?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle binen kişiler var.

Başımdan geçen bir olayı anlatayım, farklı bir şehre bir kaç günlüğüne aracımla gezmeye gittim. O şehrin işlek bir caddesinden geçiyordum ve saat henüz 16:00-18:00 arasındaydı. Trafik yoğunluğu ve önümdeki araçların da durmasından dolayı mecburen bende durdum. Durduğum noktadan kaldırım tarafını net göremiyordum ama bir anda bir bayan öndeki araçları geçerek, arabmın kapısını açıp koltuğa oturdu. Ben aptal aptal bakarken bayan bana ben şu tarafa gidiyorum dedi. O kişye yabancı olduğumu buraları bilmediğimi söyledim. O yolu tarif etti bende onu gideceği yere kadar götürdüm.

O bayan asla bir O**robu değildi, gerçektende normal sıradan bir bayandı, sadece cesareti vardı. Bu olayı yaşadıktan sonraki günlerde bu sefer ben kasti olarak durdum ama durduğum kişiler de aynı sizin verdiğiniz tepkiler verdiler.

Böylece bu olayın anlık olduğunu, tesadüf olduğunu, kolay kolay her bayanın bu tür davranışlar sergilemediğini. Benzer bir durumda cesaet gösteren kişinin ya O**rospu olabileceğini yada cesaretli biri olabileceği durumunu kabullendim.

Benzer olayı hayatım boyunca iki kez yaşadım.

0|0
    0|0
    • Bunun adi cesaret degil, aptallik. Hele hele istanbuldaysan. Ya kufur etmem de. Kibarca reddederim. Peki der giderler. Kucuk bir yer olsa evet bir yere kadar guvenebilirsin. Ancak istanbul gibi bir sehirde taksiden bile urkuyorum. Plaka veriyorum binerken.

• Evet dediğin çok doğru, ve sen en doğru olanı yapıyorsun. Bu zamanda insan kime güveneceği belli olmuyor. O bayan o gün benim arabama bindi, ben iyi niyetliydim ya kötü niyetli olsaydım ? O yüzden asla tanımadığınızın arabasına binmeyin ve taksi bile olsan yaptığın olay çok doğru bir davranıştır.

Erkekler Ne Diyor 10

• bak arkadasim. bu tur kart zamparalar ve insaligindan cikmis koskoca ev bark coluk cocuk sahibi sapik adamlar icin orta parmagini daima havada ve dimdik tutacaksin. onlar o dilden anlarlar ve uzar giderler. okallavi araclari da gtlerine girsin ayrica.

0|0
    0|0
    • Cidden ben binen var mi merak ediyorum. Ne bileyim bana garip geliyor. Cok sapa bir yerde taksi bulamasan, cok gec olsa falan anlayabilirim. Ama islek caddede mantiksiz. Ya zaten yaslari var. Anlasiliyor az cok.

• Ne dikiyorlar bilemeyecegim. Ellerini dikebilirler misal yane.

• yok seylerini kiclarina diksinler.en hayirlisi o

• var tabi tatbik edilmis bir bilgi.

eger binen olmasaydi dururlar miydi o adamlar?

arkadasimi bekliyordum yaz gunu hic farkinda olmadan iki kizin onunde durdum gelip konustular gayet rhat.Arabada universite stikiri vardi ön camda ve arabanin ustu acik belki ustu acik hoslarina gitmis olabilir ama insan ne kadar hosuna gotsin bir korkar ya ! korktum soyacaklar diye.

adres soracaklarini sandim ilk basta hatta.cirkin yada kenar mahalle dilberi falanda sanmayasiniz

0|0
    0|0
  • Ah şu reklamlar.

2|0
    1|0
  • Yoldan kız kaldırmak desen herkes "pehhh!" der ama cidden kalkıyor lan, şahit oldum ben de. Kızlarda ki kafayı da çözmek gerek.

0|0
    0|0
    • Binen olmasa bu adamlar salak degil ne diye dursunlar. Belki kufur yiyecekler yani. Ben de senin gibi dusunuyorum.

Adam kacirsa etse ne bok yiyecekler acaba? Herifi begensen bile dot ister yav.

• arabayaverensu lar var maalesef bu ülkede :( ve niyeti sapkın adamlar da bunu bildikleri için deniyorlar işte şanslarını ya tutarsa diye :( iğrenç bir durum

0|0
    0|0
  • çok başka güzelsen bisikletim var dururum arabam olsa durmazdım arabam olsa yazık öğrencileri okuluna bırakırdım lan ne sana durcam..

0|0
    0|0
    • Ahaha cok adisin ya :D.

• hayır sevgili soran bunu kabul etmiyorum...şekerde yiyebilsinler...o duran ayıların da arabası bir daha hiç gitmesin ! Bu da benden isyan...

• bunlar o zamanlar arabası olmayan ailelerin Türk filmlerinde arabayla hatun götürülüşünü izleyerek büyüyen sıpalarıdır. başka açıklaması yok.

0|0
    0|0
    • Arabanin erkekler icin onemini de buna baglayabilir miyiz?

• hee tamam o zaman. bilmisim. dlkjfsdljfsldfjsd

o soruyu görmemiştim ondan. seninki iyi geçiyormuş ama bence şsdlfkşsldfksşdlkf

• Herifler bedavaya getirmeye çalışıyorlar yaa :D:D

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Insan hep bir umutla yasar, bir umut..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki birisi biner diye umuyorlardır...Hani rast gelir falan filan.

0|0
    0|0
  • alımlıdırsın..duruşun farklıdır... bir çok olasılık var. da, soruyorlar demeseydin nezaketen yol veriyorlardır diycektim. bu gece öyle ilginç şeyler gözlemledimki Kahlo2 nevrim döndü. midem bulanıyo şuan.

0|0
    0|0
    • Cumartesi gecesi her turlu mevzuya acik olmak gerektir efenim. Paylasiniz bilelim.

• biliyor musun Kahlo2 sümsük ve nasıl desem.. ota boka salya akıtıp, ben entellektüelim denmez mi.. bitiyorum ben. soğu. at gitsin. niçin adam akıllı çekici, karizmatik, belirli bir tarzı olan ve o tarzın dışına çıkmayan olunmaz. niçin illa neyse... ne diyordum, herşeyin kapalı ne mesaj atabiliyorum ne davet..

• Okkis acanzi.

• Yolda elinde kırbaçla gezdiğini düşünmeye başlıycam:)) Çok güzelsindir dayanamıyorlardır.

0|0
    0|0
    • yok yahu kirbacla falan gezmiyorum :D. Cok guzel de degilim. Hatta guzel degilim :D.

• Yapmayi deniyorum diyelim. Sevgilim daha iyi yapiyor benden.

• Düzelir zamanla.

Yükleniyor...