Bruce Lee hakkındaki görüşler beyler nasıl dövüşürdü günde kaç saat antrenman yapardı biraz yorum düvüşçüler..

Bruce Lee hakkındaki görüşler beyler nasıl dövüşürdü günde kaç satt antrenman yapardı biraz yorum düvüşçüler..

Güncellemeler:
ben de sporcuyum arkdaşlar boksla uğraşıyorum ben tam bir bruce lee hastasıyım adam günde 8 saat haftda 6 gün çalışıyormuş yani robt gibi vücut var felç oluyor 6 ay hastanede doktor soruyor sen insanmısın neden diyor vücudun da 0 yağ var diyor tam bi enerji deposu maalesef 33 yaşında uyudu ölüm sebebi netlik kazanamdı bence film şirketleri öldürdü oğlunuda brandon bruce lee 1993 te film sahnesinde silaha dolu mermi koyup öldüryorlar

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğim kadarıyla günün 6 7 8 saatini salt antremana ve felsefeye ayıran bir adamdı . Dövüş sanatlarına ezelinden beri meraklı ve uzun bir süre Wing Tsun çalışmış birisi olarak diyebilirim ki Bruce Lee aynı zamanda devrimci de bir adamdı . Onunkisi ideolojik bir devrim değildi ama sanatsal bir devrimdi . Çünkü Hong Kong'tan Amerika'ya göçtüğünde yanında Kungfu Wing Tsun stilini de götürdü. Hocası İpman'dı . 60larda ve 70 lerde Amerika'da en kalabalık azınlık Çinlilerdi ( hala öyle sayılır gerçi :) ) ve dövüş sanatlarının yabancılara, başka kültürlere öğretilmesi yasaktı.. işte Bruce Lee bu yasağı delen adam oldu ve o camialardan da çok fazla tepki topladı. başka sanatları da inceleyerek WT stiline yenilikler getirdi karateden tekmeler, judodan fırlatmalar, bokstan eskiv ve yumruklar vs. ekleyip Jeet Kune Do stilini oluşturdu ve WT'nin dünyaya da yayılmasında büyük rol oynadı. Bunun dışında felsefe öğrencisiydi ve iyi de bir filozof sayılırdı. Dans etmeyi, eğlenmeyi , çocuklarıyla vakit geçirmeyi severdi. Şimdilik hatırladıklarım bunlar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• duyduğuma göre dizilerindeki gerçek figürleriymiş iyi dövüşüyormuş ayrıca yakışılıydı da yani

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• işin ustasıymış

0|0
    0|0
  • bruce lee bir filozoftu.felsefe,spor ve doğu kültürünü harmanlamış ve ortaya jeet kune do denilen hayat felsefesini çıkarmıştır.

0|1
    0|0
  • Vücudunda sıfır yağ var diye okumuştum. Zaten öyle baktığın zaman ahamlı şahamlı bir vücudu yoktu ama çok sağlam bir vücudu vardı.

0|0
    0|0
  • günde 8 saat antreman yapıyordu.en iyi kung fu dövüşçüsü şimdikiler gibi teknolojide yoktu

0|0
    0|0
Yükleniyor...