Çocukluğunuzda unutamadığınız bir anınızı bizimle paylaşır mısınız?

Mesela en yakın arkadaşınızın size yaptığı şakalar başta olmak kaydıyla zihninize yerleşmiş ve unutamadığınız bir olay...

"Babam memur olmasından dolayı Tokat/Turhal'da ikamet ediyorduk, yaz günüydü ve çok sıcaktı arkadaşlarla yeşil ırmağa yüzmeye gitmiştik. Bize 150 metre mesafede iki çocuğun boğulması bizi o an şoke etmiştir. Çocuklar 2 gün sonra bulunmuşlardı hepimiz çok üzülmüş ve suya asla girmemiştik."

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• 3-4 yaşlarındayken evin kapısını açık bulup evden çıkmışım.1 kat aşağıda da kazan daireleri var oraya inmişim emekleyerek gidiyordum hatırlıyorum (neden yürümemişsem) bu kısmı.Kazan dairesine de kedi girmiş meğer.Ben emekliyorum ilerledim tam karşımda siyah bir kedi bir miyavladı onun miyavlamasıyla benim çığlık atmam bir oldu.Annem geldi sonra.Ama onun etkisini uzun süre atlatamamıştım gece uyanınca evdeki gölgeleri falan kediye benzetir ağlardım,yorganı kafama çekerdim.Hala daha siyah kedileri sevmiyorum.

Annem hala anlatır simsiyah olmuşum üstüm başım kömür olmuş.Kedi benden ben kediden korkmuştum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tokat candır :) kayıp ile başlamışsın bende öyle bir örnek vereyim bari.Tokat merkezde yaşıyordum o dönemler.Traktör üzerinde çalışıyordu 2 kişi.Yük koymuşlardı sanırım hep bir tarafta olduğu için ağırlık traktör üzerindeki iki kişi ile birlikte ters dönmüştü resmen.Çığlıklar, ağıtlar hepsi hala kulağımda sonradan öğrendim biri akrabamız oluyormuş biri ölmüştü diğeri bacağını kaybetmişti.O şehri terk edene kadar kulağımda yankılandı sesler.

0|0
    0|0
  • çok var ama kişisel,size anlatamam. gerçi semih anlar nelerde bahsettiğimi şu anda. ama ağzı sıkıdır anlatmaz size. neyse boşver kısaca.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeni top alırsın..

Mahalleden bir ağabey gelir..

Topu çevirmek suretiyle havaya atar..

Ve ekler; "Oğlum bu yamuk lan.. Kazıklamışlar seni.."

O an evet tam o an..

17 Sene sonra bunu KS'ye yazacağını bilmeden,

Hüzünlü bir halet-i ruhiyeyle,

Topu ağabeyin elinden alır,

"Acaba ben gerizekalı mıyım? Niye hep kazıklanıyorum? Sualleri içerisinde,