Arkadaşım oğlu olduğu için çok mutsuz...

Arkadaşım bugün doğum yaptı ve bir oğlu olmuş. Kız bekliyorlardı, baktırmışlardı ama oğlu oldu. Sağlıklı doğmuş ama bu ona sevinip şükredecğine telefonda hüngür hüngür ağladı oğlu olduğu için. Kız istiyordu herşeyini ona göre hazırlamış, ve 9 ay boyunca inşallah oğlum olmaz deyip durdu şimdide mutsuzluktan ağlıyor. Çok sınır oldum, yarın annemler Yanına gidecek ama benim hiç gidesim yok çünkü karşımda ağlarsa sınırden bende ağlarım. Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ın gücüne gider derler. erkek çocukla anne arasında her zaman çok güçlü bir bağ olur. bununla ilgili ekşiden falan yazılar bulur onları okurdum. biraz da özendirirdim. yalnız bu kız çocuk düşkünlüğü ile ikinciyi yaparlarsa ve o kız olursa ve ona çok fazla ilgi gösterilirse bu kez erkek çocuk ya onu kıskanıp kadın düşmanı olur ya da ileride kişilik bozukluklar ortaya çıkabilir.

1|0
    0|0
    • Allah korusun umarim oyle bir sey olmaz. Zaten biraz kendine gelince adam akili konusacagim onunla bu boyle olmaz.

• umarım.. normalde hep tersini duyardık bu garip geldi açıkçası.

Erkekler Ne Diyor 10

• gitme yanina. dunyadaki en mutlu olay olmus.saglikli bir evlat edinmis. erkek ya da kiz?ne fark eder? hayatinda daha cok sevemeyecegi bir varlik edinmis. farkinda degil henuz. farkinda olunca gidersin

1|0
    0|0
    • Bencede! Zaten gitme taraftari degilim ama bu seferde bebege haksizlik etmis gibi hissedicem kendimi ..

• nasil istersen oyle yap arkadasim. benimki de laf. icinde geleni yap. dunyaya yeni bir can gelmis. sevdigin biri tarafindan getirilmis. git kutla one dusunurse dusunsun. bir hafta surmeyecek zaten kendine gelmesi.allah anali babali buyutsun!

• Ne biçim insan lan bu Allah böylelerine verir işte evladı hayret bişey yarın bigün bu çocuk anasını istemezsede çocuğa hayırsız derler sen çocuğun arkasında olda 50 yıl sonra bişey olursa sölersin çocuğa.

2|0
    0|0
    • Evet haklisin zaten kesinlikle yaninda olucam en azindan degerli oldugunu bilsin yavrum :(

• Kocasinin cinsiyeti umrunda bile degil, saglikli oldugu icin mutluluktan ucuyor adam :) Onun duzgun bakacagina eminim!

• iyi bari:)

• ohh iyi olmus nolacak yani kiz olduysa hem daha iyi önce kiz olsun arkadan erkek ben ögle istiyorum ve yeter sonra gerek yok ahlaksizliga hahah. biri eda birde alperen

1|0
    0|0
    • Kardes sen yanlis okumussun, arkadasim zaten oglu oldugu icin uzuluyor, kiz bekliyorlardi.. Isimler guzelmis bu arada ;)

• kac tane anne baba erkek evlar ıstıyor onların haberı varmı allah sağlıklı sıhhatlı etsınde oğlan kız hangısı olursa olsun dıeceklerıne gırdıklerı trıbe bak sen yazık yaaa

1|0
    0|0
  • Çükünü koparsın saçlarını uzatsın. Hey allahim cehalete bak!

1|0
    0|0
  • allah ne nasip etmişse odur yani arkadaşım eli kolu düzün sağlıklı şükretmesi gerekiyor yani

1|0
    0|0
  • Yazık gerçekten.sağlıklı doğduğu için şükretmesi gerekirken erkek oldu diye ağlıyor ne insanlar var.Çocuğu görmeye gidersen erkek diye üvey evlat muamelesi mi yapacaksın diye sormanı rica ediyorum

1|0
    0|0
  • Ona böyle yapmaması gerektiğini eğer böyle yaparsa Allah'ın verdiğini pek güzel bir şekilde almayı da bir güzel bildiğini.Hergün bunun yüzbinlerce örneğinin yaşandığını hatırlat zırlaması kesilir kaltağın.

0|0
    0|0
  • Fazla sımarıklık ve cahillik derim ben buna sadece

0|0
    0|0
  • ya saglıklı olsunda erkekde olur kızda çocuk farkedermi bebek kadar güzel birşey varmı ya :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kız oldu diye üzüleni biliyorum .Sağlıklı olsun gerisi mühim değil deneceğine millet nelere takıyor ya :D

1|0
    0|0
  • Darılma ama arkadaşın gerçekten salakmış , dua etsin aklı başında eli ayağı sağlam , Allahın zoruna gidecek yahuu böyle şey söylenir mi ?

1|0
    0|0
    • Yok canim ne darilmasi salak kelimesi hafif bile kalir. Haklisin sukredecegi yere napiyorr :s

• kimisi anne olmayı hayall eder kimisi de cinsiyyete takar

belki bir an sinrleri bozulmuştr loğusalığn etkisi de vardır. SEn yine de yanında ol

1|0
    0|0
  • ya hassastır şımdı o. eşyalar boşa gıttı ya ona uzulmuştur.

1|0
    0|0
    • Aman tek derdi esya olsun bunu insan gibi soyleseydi butun masraflarini ben karsilayip hepsini degistirirdim

• Acaba oglu oldugundanmi aglior..eminmisin..belki post natale depresyona girmistir..sanmamya oglu oldu diye aglasin..yani gercekten oglu oldu diye agliosa..gider yuzune gercekleri soylerdim yani..

1|0
    0|0
    • Yoo ciddi ciddi oglu oldugu icin agliyor, hic sevmiyor oglan cocuklarini. Zaten hamile oldugu guneden beri insallah oglum olmaz deyip durdu telefondada 'ya nefret ediyorum erkek cocuklarindan' dedi..

• Allah akil versin..daha insan olamadan anne olmus..

Sinirlerim hopladi ..bu ne simariklik..bencillik..bu ne ya..

• Sorma ya, nankorluk baska bisey diil :s

• Neden öyle düşünmüş ki? Allah vermiş sonuçta o bebeği ona. Erkek de vermeyebilirdi.

1|0
    0|0
  • Gerizekalı, net.

1|0
    0|0
  • Açıkça söylerim yüzüne ne nankörsün diye,edep yahu!

Allah vermiş,sağlığı kaşı gözü aklı fikri yerinde işte bir de hayırlı evlat olsun daha ne istiyor.

0|0
    0|0
  • Allah bana bir evlat verdi, verdiği gibi geri aldı.

Oysa ki ne umutla beklemiştim, doğmadan daha ne sevgiler beslemiştim.

Doğduğu gün en mutlu günüm oldu, büyütmek nasip olmadı.

Bu nankörler de evlat sahibi olup istediğim cinsiyet olmadı diye ağlıyorlar ha?

Yok ya, adalet diye bir şey yok bu dünyada...

0|0
    0|0
Yükleniyor...