İçim acıyor gönlümün dermanını söyleyin lütfen

arkadaşlar 24 yaşındayım sevdiğim kız zengin bir aile kızı ben ise onlara göre yoksulum kendime göre garanti bir isim var ama bunun dışında kültürümüz farklı ben kurdum ilk tanışmamızda bu durumları anlatmıştım bu durumun ilerde problem yaratacağı başlamadan bitmesi gerektiğini ancak o bırakmadı beni ben seni sevdim gerisi yalan dedi inanın bende çok istiyorum bu işin olması ama ne onlar nede bizimkiler böyle bisiye olumlu bakmazlar ne olmuş be arkadaş o türkmüş ben kurtmuşum çok mu önemli ben onun gözlerinin içine bakınca dünyayı unutuyorum ama bu sebepten dolayı kavga edip ayrıldım ban son sözü benim dilimde seni seviyorum demek oldu insanın aklına gelmeyen başına geliyor inanın bunu yazarken içim acıyor gözlerim doluyor

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Baştan olmayacağını bildiğin yada inandığın bir ilişki bu gün bitmese yarın biter, yarın bitmese öbür gün... Ve ne kadar uzatırsan uzat acın da katlanarak artar. Mesela evlensen ne olacak hatta çocuğun olsa ne olacak... Mutlu son diye bir şey yok. Yeni anlaşmazlıklar yıpranan ilişki belki boşanmış iki insan olarak bu günkü halinizden bin beter ayrılabilirsiniz. Hatta arada kalmış çocuk... Beterin beteri yanii... Bu gün ne kadar acı çekersen çek, hayat devam edecek ve o sadece eski bir tecrübe olarak kalacak hayatında. Boş konuşmuyorum yaşadım biliyorum. Sorun varsa ne yaparsan yap sorun olarak kalacaktır. Ve sorunlu bir ilişkide mutlu olunmaz. Mutsuz ilişki ise eninde sonun da ayrılıktır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yazık etmişsin kız sevgsinin arkasında duracağı belliymiş ama sen korkaklık edip göğüs germek yerine tüm zorluklara kaçmışsın resmen , zaman kaybetme de özür dile yapamadm olmuyor sensiz de , imkansız diye birşey yok untma ...

0|0
    0|0
  • o değil de çok ayıp etmişsin..keşke ben de o kız kadar cesaretli olabilseydim..aynı durum bende de var ve senin yaptığın şeyi ben erkek arkadaşıma yapmıştım..kaç kere ayrıldık barıştık..ama arada aşk olunca kaç ay da geçse yine barışıyosun..ama en kötüsü artık bunun tartşmasını yapmaktan birbrmzi yedk bitrdk.tükettik bazı şeyleri yaşayamadan..siz öyle yapmayın aşkınıza sahip çıkın :(

0|0
    0|0
  • Ya bence bunları sorun etmeyın arada sevgi varsa hersey aşılır.Bende kürdüm ve benım şu an hayatımdaki kişide Türk.Onun ailesi beni biliyor henüz benım aılem onu blmıyor ne tepkı verırler bılmıyorum ama ben asla bu sebepten dolayı ayrılmazdım.Ne olursa olsun bırbırınızı sevıyorsanız bırakmayın ıstemeyen tarafları ikna edin

0|0
    0|0
  • Ez jida hezdikim! Bende kürdüm ne var yani bunda, türk kürd fark etmiyor artik, birak su kürdmus o türkmus.. Bence pisman olacagin birseyi yaptin. Herkes o kiz gibi cesaretli olamaz, gözu ne ailesini nede parayi gormus.. Cok buyuk hata yapmisin bre... Senin onun gozlerinin icine bakarken dunyayi goruyormusun bu bile yeterli sizin birlikte olmaniz icin...

0|0
    0|0
  • pisman olacaksin ama o artik sana dönmez niye biliyormusunn cünkü zoru birakan erkekleri kizlar itici bulurlar.. yazik etmissin arkadas sevdigini bi insan nasil birakir anlamiyorum hic bir bahane üretme ..

0|0
    0|0
  • oha bu benim ilişkim lan :/

0|0
    0|0
  • su anda bende aynı durumdayım senı cok ıyı anlıyorum sevıyorum onu oda benı sevıyort benden once kızlarla tek gecelık ılıskılerı olmus hep ama sen baskasın dıyor bana hep oda kurt ve annem bu konuda hassas ama benım umrumda degıl ısterse zencı olsun ben yıne sevecektım onu ama sımdıde senı uzmektn korkuyorum bır sure sevgılı olmak ıstemıyorum sevgılı olursak senden baska yerler ısteyıp senı uzmekten korkuyorum dıyor ben ne yapayım ya ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cok dizi izliyorsun sen sanirsam... kurt turk kardestir... bu ayrimi yaptiranlar serefsizin onde gidenleridir

0|0
    0|0
  • Cok acikli, aglattin ulen serefsiz. Sabret, bak ne guzel kiz da seviyor seni, aile engeli bi noktadan sonra kirilir ve kizi kaparsin, cakkal seni kaptin kizi hadi yine

0|0
    0|0
  • senin bahsettiğin kişi bu sitede bu olayı anlattı

0|0
    0|0
Yükleniyor...