Podolskiye çay ikram edilmesine ne diyorsunuz?

Malüm Podolski galatasaraya imza attı. İmza töreninde kendisine çay ikram edilmesi Ramazan ayında olan büyük kısmı müslüman bir ülkede yanlışmı doğru mu?

Podolskiye çay ikram edilmesine ne diyorsunuz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 27 haziranda fernandao'nun imza toreninde de su ikram edildi. Neden bu sorgulanmadi da çay bu kadar dikkat çekti?

0|0
    0|0
    • ben galatasarayı takip ediyorum bu görüntü hoş değildi ordada öyle birşey yapılmışsa oda hoşdeğil

• Ortada büyütecek bir sey görmüyorum. Çayı seven bir yildiz kulübe gelmis ve böyle bir 'incelikte' bulunmuslar. Ha ben orucluyken birinin karsimda bir sey icmesine dayanamiyorum diyorsaniz izlemeye de bilirsiniz. Dedim ya cok abartildi gereksiz yere

• benim bu konudaki tepkim oruçluyken dayanamama olayı değil ben etkilenmem ama galatasaray yönetimi biraz saygılı düşünceli davranacak çay jestini daha sonrada yapılabilirdi. ben izlemedim zaten ama canlı yayınlanan bir törende bunu yapmayabilirlerdi.

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar millet disarda yiyip iciyo Podolski bir cay icmis cok mu

0|0
    0|0
    • bu kulüp buna dikkat etmeliydi dışarda yiyen içen benim umrumda değil ama galatasaray kulubünün çok daha hassas olmasını beklerdim ben

• yönetim olarak sen buna neden çanak tutuyorsun. ben hala daha anlayamadım espriyi

• Adam instagram da çaylı ekmekli foto paylaşıyo, çayı sevdigini soyluyo senin takımına da Tartısmasız sevilen bir Yıldız gelmis Adamlar da kendilerince boyle bisey yapmıs. Yanlıs bisey oldugunu dusunmuyorum. Bu konu cok abartıldı bence. Ozellikle Fb liler sosyal medyada kudurdu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• neden yanlış anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...