İki kişiymiş gibi hissetmek kendini. Size de oluyor mu?

Bazen siz de kendinizi iki kişi olarak hissediyor musunuz ? Bir yanınız ağlarken diğer yanınız onu teselli ediyor mu ? Bir yanınız severken bir yanınız nefret ediyor mu? Bir yanınız yapmak isterken diğer yanınız engel oluyor mu ? Bir yanını gitmek isterken diğer yanınız kal diyor mu ?

0|0
18|9

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımın tamamı nerdeyse böyle geçer benim.Mesela bir yanım bir olayı iyi olarak değerlendirir diğer yanım kötü olarak niteler ve üçüncü bir seçenek ortaya çıkar ve bu iki yanımın yanında üçüncü bir kişi rolüne bürünürüm ve bu diğer 2 kişinin (iki beni) tartışmasını izlerim.Bir sonraki aşamada ise dördüncü kişi olruum ve bu 2 kişi+3.kişiyi dışardan izlerim.Bu dördüncü beşinci altında diye devam edip durur sonlanmak nedir bilmeyen bir matruşka gibi durmadan devam eder durur.Benim tüm hayatım bu temel üzerinedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir yanım severken bir yanım nefret ediyo böyle çok oluyo

Bir yanım ağlarken bir yanım teselli ediyo her üzüldüğüm zamanda böyle olur.

0|0
    0|0
  • ikizler burcuyum, öyle geçmeyen bir anım bile yok :)

0|0
    0|0
  • genelde yaşamam hiç böyle birşey. mantıklı olan neyse (tabiki kendi değer yargılarıma göre) onu yaparım.

0|0
    0|0
  • sadece dejavu :D

0|0
    0|0
  • olmamı ya :) düşünebilen herkeste oluyordur

0|0
    0|0
  • o nasıl bir şey ya benım vucut uyumlu hepsı aynı hareket edıyor valla :)))

0|0
    0|0
  • ... Hepte sol yanı ağrır.

0|0
    0|0
  • 2 3 deyişiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• sadece iki kişi olsak iyi, bazen elif şafak'ın dediği gibi bir içimden sesler korosu ile yaşıyormuş gibi hissediyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Feridun Düzağaç'ın çok sevdiğim bir şarkısı "Bana kötü davranıp durma, zaten iyi değilim, beni anladığını da hiç sanmam, kim bilir kaç taneyim..." der...

Evet "içimde(n) bir ses" çok konuşuyor bu aralar... Ve ben bana mı o konuşana mı uyayım bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • herkeste olur bunlar mantık ve duyguların çatışır. Önemlı olan mantıgınla dogru kararı vermek.

1|0
    0|0
  • çooooooooookkkkkkkkkkk

günde 5 vakit hatta. namaz kadar mübarek. ben hep anlattığın gibiyim. hep kararsız hep kararsız. ama canımı sıkmayacak şekilde.

1|0
    0|0
  • evet. insan çoğunlukla kalbi ve mantığı arasında kalır..

kalp ağlar mantık teselli eder.

kalp sever mantık nefret eder.

kalp kelpten geleni yapmak ister mantık engel olur.

kalp kalmak ister sevdiğinin yanında mantık git der...

sonunda pişman olmamak için mantığın doğrultusunda kalbini dinlemelisin..

1|0
    0|0
  • Her yanım ayrı oynasa da tek kişiyim :))

0|0
    0|0
  • evet yer yer olmuyor değil

0|0
    0|0
  • ikizlerim ama keşke 2 olsam :( genelde 3 kişiyimdir... başka bişey açıklamaya sanıyorum gerek kalmıyor :))

0|0
    0|0
  • 2 sene once fılan hep boyleydım sonra baktım kı ıkı duygu arasında kalmak bana zarar verıyor dırekt net dusundugum bırseyde ya acaba boyle olsa dıyıp madalyonun ıkıncı yuzunu cevırmıyorum artık

0|0
    0|0
  • işte bu benim..

0|0
    0|0
  • evet bir hüzünlü burcu var..onu avutmaya çalışmakdan yoruldum..

1|0
    0|0
  • keşke 2 olsam kafamdaki ses sayısı azalırdı ben kaç taneyim bilemiyorum...

0|0
    0|0
  • içimde bir mahşer var

kendi kendini yargılayan

0|0
    0|0
  • ben 3 diyorum

1.seviyorum

2.nefret ediyorum

3.kimden bahsediyosunuz?

0|0
    0|0
  • bu duyguyla mantık arasında verılen savastan meydana gelir

0|0
    0|0
  • 10 kişi gibi hissediyorum. içimde insancıklar var, bu aralar hepsi kavga ediyor, indiricem sopayı hepsine görecekler.

0|0
    0|0
  • bir bütünüm

0|0
    0|0
  • Zaman zaman olur banada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...