Kızla aramızdaki ilişki seviyesi nedir yorum yapar mısınız ?

kızla senin için herşeyi yaparım,kıyamam sana oy çok özledimmm seni falan diye konuşuyoruz.7/24 konuşuoz neredeyse.hediyeler alıyorz,çiçek aldım ben bi kere falan.bi keresinde de nikahtan konu açıldı evet diyen mi olursun şahit mi olursun dedim.sen ne dersen o olurum dedi.gelinim ol dedim.sana güvendikten sonra hep seninleyim dedi.ben de güven bana dedim hep seninleyim o zaman dedi.işte senle konuşurken hep mutluyum yoksa üzgünüm dedim.sen nasıl düşünüyosun dedim.benim düşüncelerim hep sana bağlı senden besleniyo dedi.iyi ki varsın falan zaten sürekli dio.bugün de işte senin karın napıodur.benim kocam hayatım napıodur acaba şimdi falan diyor.dışarlarda gezmesn döverim dio.seninki gslidir falan diyo.önce öyle şimdi niye böyle konuşmuş olabilir.sizce düzeyimiz nedir kızla

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben sevmem öyle hem benimle sevgili olcak hem de kocasını/karısını düşüncek. Eğer benimle sevgiliyse, ben değil biz dicek. Geleceğimizden bahsedecek. Yoksa kaybeder. İlişki seviyeniz hangisini gerçek söylediğine bağlı, kocam gezmesin diyerek sana gönderme yapıyor da olabilir.

0|0
    0|0
  • ılgınc ne zamandır tanısıyosunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• oku yaydan cıkarmıssın evlılık gozukuyor panpa nıyetın cıddıyse artık sen altından bı söz yuzumu alır takarsın kendı aranızda aılenmı ıster onu bılemem senden guven verıscı bıseyler bekledıgı kesın evlılık ıcın

0|0
    0|0
  • destan gibi yazmışın ya :D şakasınada takılmış olabilir sana.

0|0
    0|0
    • öyle diyebilirdim de uzun süredir gece gündüz konuşuyoruz bilmiyorum sürekli kendi gelio :D

Yükleniyor...