Türkiyede bisiklet 🚲 kullanımının yaygınlaşması gerek miyor mu?

Sonuçta hava kirliliğinden fazla kilolardan herkes şikayetçi değil mi? Gerekli çalışmayı yapıp çözüm bulamaz mıyız? İmza kampanyası başlatalım mı?

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• Başlat başlat bende bisiklet sürmeyi öğreniyim :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bisiklet sürmelik yol var mı ki adam gibi sürelim?
    Kaldırımlara park eden araçların oldugu ülkede, bisikletimi önemseyecekler?

0|1
    0|0
  • Önce düzgün yol yapimi. Sonrada eğitim. Malum Türkiye'de trafiğe uyan yok. Yazik olur sonra bisiklet sürenlere.

0|1
    0|0
    • Aynen trafiğe trafiğe uyan yok. Hatta biz Elazığ da grupla tura çıktık. Polis geldi desürücüleri sizden rahatsız suç işliyorsunuz. Halbuki karayolları kanuna göre sağ şerit bizim. Türkiyede önce eğitim. Ama trafiğin düzelmesini beklersek sonsuza kadar beklemeliyiz :)

• haklısın destekliyorum :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• trafik
    fazla kilo
    kirlilik
    yüksek benzin fiyatları
    olağanüstü araba vergileri
    bu kadar şeye rağmen olmaz bu dediğin. türklerden hiç ümidim yok artık benim. değişiklik aşkı kavimler göçünden sonra bitmiş.

0|1
    0|0
  • Aynen lazım bu ülkeye bisiklet

0|1
    0|0
  • son bikaç senede baya yaygınlaşma var zaten bisikletliler derneği herzaman bir projesi içinde önemli olan bizim çevremize bisikleti sevdirmek gerisi gelır

0|1
    0|0
  • evet ama Türkiye de biraz zor gibi kısmen yapılabilir bölge bölge çünkü hiç de normal düz bir yapıya sahip değil ülkemiz, yani Hollanda ile kıyaslanamaz ama herşeye rağmen kullanılması özendirilmeli her şekilde

0|1
    0|0
  • bisiklete gelene kadar cok is var

0|1
    0|0
  • Reis bende yol bisikleti alıp başlamayı hayal ediyorum. Kısmet üni. ye bakalım. Çok iyi olurdu

0|1
    0|0
    • Yol bisikleti tavsiyemdir. Arabalarla kapışırsın. Zevkini bir kere al. Bırakamazsın.

• Reis 198 im ancak 92.5 kiloyum. Sorun olmaz inşallah var mı benim boyutlara? 😄 bacak boyu 110dan fazladır bel altı daha uzun

• Hareketsiz bir ülkeyiz

0|1
    0|0
  • belediyelerin işi o mesele konyada heryer bisikler yolu ve belediyenin hizmete sunduğu binlerce bisiklet var

0|1
    0|0
    • Kesinlikle sana katılıyorum. Konya da var mesela talep az ama Konya bu iş için biçilmiş kaftan.

Yükleniyor...