Bugün günlerden GALATASARAY ! Diğer her gün gibi ;)

Şimdi yarın maç var ya , benim şimdiden tüylerim diken diken oluyor , içimde bir şeyler kıpraşıyor =) Var mı aynı duyguları paylaşan ?

Güncellemeler:
bem polemik çıksın istemiyorum , fenerliler lütfen başka kapıya ;)

0|0
78

En İyi Kız Görüşü

• Heyecanlaniyorum.. Biran önce zaman gelsin de takimimi o sahada göreyim istiyorum. Formami giyeyim, bilekliğimi takayim, kirmizi rujumu süreyim ve dualar ede ede maci izleyeyim istiyorum. O oyunculari her gördüğümde tüylerim diken diken oluyor. Bu gercekten bir ask.

2|1
    3|1
    • seni doğuran ve büyütenlerin ellerinden öpmek istiyorum şu anda :D

• Ben de eksileyenlerin annesinin ellerinden opmek isterim.

• dur sakin ol anayı , bacayı karıştırma :D n'aptın sen :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• ya bn de gslym de nie tüylern diken oluo bişeyi de abartmayn ya.

0|1
    1|0
    • tüylerim diken diken olmuyosa adam yarına sağ çıkmak nasip olmasın arkadaşım ;)

• bn nie mutlu oliim ya nese uykusuzluk sna kötü vurmuş kardeş.

• arkadaşım madem anlamıyosun neden eleştiriyosun ? yani bak sen aynı durumları , aynı duyguları paylaşmıyosun benimle. ben seni eleştiriyo muyum ? :D

• heycan yapma fener alıcak nasılsa :)

0|2
    3|2
  • Heyecanla bekliyorum, ASLAN'ın civcivi "hamm" yapmasını.

2|0
    0|1
  • yok çünkü Beşiktalıyım:))

0|1
    2|0
  • O değilde babam kumandayı cebinden çıkarmaz simdi :D

1|0
    1|0
  • Galatasaray alır. Maçı izlerken yine kalp krizi geçircek gibi olcam ama değer Galatasaray'a :D

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynı düşüncedeyim:) fitness salonuna gideceğim, ardından hobbiti izlemeye, sonrada Galatasaray-fenev maçına gelincede, atlhletico madrid-barcelona maçını bulursam ona bakacam :)

2|1
    2|1
  • Yarın Yekta Kurtuluş gol atacak ınanıyorum eger 11 de olursa

2|1
    1|0
    • kim koyarsa koysun , Allah razı olsun. feneve koyana canım feda olsun canım feda olsun o00o0o :*

• biri yencekse gs yensin derim bi BEŞİKTAŞ lı olarak :D

ama berabere kalmaları en güzeli :D çok gollü beraberlik olsun :D

2|0
    1|0
    • =) teşekkür ederiz o zaman düşüncen için ;) ayrıca berabere bitmesin ya valla yenildiğimden çok üzülüyorum :D

• :D hakemin şerefsizliğiydi o sayılmaz yani :D tarafını belli etti yine de ama o futbola hakem bile kurtarmıyo işte :) merakla bekliyoz bakalım :D favori gs diyolar ama.belli olmuyo derbi sonuçta

• :D :D yalnız hakem çok sıkıntılı yarın he :( valla varsın onlar favori olsun beni bağlamaz , ben oynanan oyuna bakarım =)

• Hani sen yazar olmak istiyorsun ya

İnsanlara fikirlerini soruyorsun yazım nasıl olmuş falan

O soruda yardımcı olun deyip

Bu soruda başka kapıya dersen

Yazar olamazsın

0|0
    1|0
    • ben yazar olmak istemiyorum arkadaşım , yazmayı çok seviyorum ama o ayrı =) şöyle bir şey var , durduk yere neden polemik çıksın ? ben bu soruyu tamamen galatasaray taraftarı için sordum ? bak bi soru sordum ne kadar sazan varsa atladı. ben de peşin peşin belirteyim istedim ;)

• peki hayırlı geceler :)

• kızıyosun belki bana ama , haksız yere hakaret yeyip susacak kadar edepli ya da olgun değilim kusura bakma ;) iyi geceler dilerim kardeşim :)

• burdayım. :)

1|1
    2|1
    • adamsın adam :D dibisin :D

• :D neyse kardeşim buna da şükür polemik çıkmıyor en azından ;)

• kabul et la =)

• aga içimden marşlar solemek geliyo bole bagırma istiyorm yarın ilk golle havaya zıplayım bes bes bes diye haykırmak istiyorm

0|0
    0|0
    • :D kalbimden geçenleri okuyosun :D ama şimdi uyumak lazım kardeşim , iyi geceler dilerim =)

• yani =) neyse gardaşım , yine de tebrik ederim bi Gs li olarak =) iyi geceler diliyorum =)

• iyi geceler bro.

• Sana yanlış bilgi vermişler..Bugün günlerden pazar, bildiğin pazar işte :)

0|2
    2|0
  • O değilde nesinede bakiyem yok yarında üşenirim ooof off :((

0|0
    1|0
    • aşk kategorisine yıldızlı 5 yıldız.

• Tek maç olunca tansiyon yapıyor bende :D neyse sen bilirsin.

• ahah ne gerek var hacı o zaman oynama :D maç yeterince tansiyon yükseltiyor zaten :D

Yükleniyor...