Beyler bayanlar! Neden kendi resimlerinizi avatarınız yapmazsınız?

İlla kendi fotonuzu koyun demiyorum yanlış anlaşılmasın, kullandığınız avatarlar kişiliğinizi yansıttığı içinmi? Tanıdığım kişiler gün gelirde beni burda görürler verdiğim cevaplarla ilgili bana sıkıntı çıkarır diyemi? Sen beyefendi ve sen hanımefendi neden bu avatarı kullanıyosun :)

0|0
1213

En İyi Erkek Görüşü

• Her yere fotoğrafmı neden koyayım ki? Yani her açtığım sosyal paylaşım sitesinde her açtığım forum sitelerinde fotoğrafımın olması iyi bişey olmaz bence.. Şu an ki avatarım yansıtıyor gitara ve müziğe olan ilgimi.. Ve kızlar için gayet açık bence koymamaları.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• Çünkü görünüşüm değil düşüncelerim daha önemli bu platformda ...

0|1
    0|0
  • rahatsız edilmemek için tabiiki, kadın olmak yeterince lüzumsuz arkadaşlık teklifi ve mesajlara maruz kalma sebebi bide foto koysak yandık.

0|1
    0|0
  • Niye kendi fotomu koyayım ki izdivaç programı değil sonuçta. paylaşımda bulunmak için geliyoruz.tip çokmu önemli senin için.

0|1
    0|0
    • ya yok oda nerden çıktı öyle bişey söylemedimki,Yaratanın işine karışmak ne haddime, onun yarattıgı herşey güzel benim için

• yok yok sert çıktıgını düşündügümden öyle demedim, tip çokmu önemli senin için dedinya onadan öyle söyledim sorun yok :)

• Neden kendimi deşifre edeyim ki? Hayret..

0|4
    0|1
    • sordugum soruya duymak istedigim bi cevap daha:)

• ben seni o sanıyordum ya la geçen güne kadar. diyordum ne biçim bakıyor bu böyle sşdlksşdlfksdf

bu arada hangi popoya. öndeki mi arkadaki mi. şsdlkşfksdşlfksdf

• yooo fark etmez zaten hatta memnun oldum. dedim ya tırsıtıyordu bu resim şsdlkfşsldkf

twix reklamı da iyiymiş çok hoşuma gitti izlememiştim. iyi reklamın hastasıyımdır :D

• profilimdeki yüz ifadesini seviyorum çünkü dün filmde gördüğümden beri aklıma geldikçe gülüyorum gollum-bilbo karşılaşmasına :D

0|1
    0|0
    • yani tahmin ettigim gibi demekki insanlar kendileri mutlu eden kişiliklerrini yansıtan mutluluk,kızgınlık vs vs gibi avatarlartı koyuyorlar :)

• herkes beni görsün istemem hakeden görür

0|1
    0|1
  • gereksiz gördüğüm için .sizin düşüncenizle alakası yok

0|1
    0|0
  • Sitedeki tüm erkekler bana aşık olur diye korkuyorum:)

0|2
    0|2
  • Çok çirkiniz, bıyıklarımız var.

1|2
    1|1
  • tanınmam diyip koydum tanındım :D

0|1
    0|1
  • Yapmışim ya iste :D

0|1
    0|0
  • Fareciğimle çok mutluyuz.