İnce bir bel ve düz bir karın için ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ince bir bel ve düz bir karın için yapmam gerekenler ne merak ediyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?

Güncellemeler:
yapmam gereken egzersiz hareketlerini söyleyebilir misiniz?

1|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• pilates

0|0
    0|0
  • Düzenli seks yap. İnanilmaz fit ve enerjik olursun:)

0|0
    2|0
    • Neden - puan verdiniz ki yoruma. Bu doğru ve bilimsel olarak ispatlanmiş bir gerçek. Hangi dunyadasin sen? Belkide en iyi.. en extreme goruse - puan verilmiş. Türkiye gerçeği. ve bir turk kizi klasiği.

• günde 3 öğün yemelisin sağlıklı yemekleri seçmelisin az yemelisin şeker yağ gibi şeylerden kaçmalısın ve spor yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Öğrenince banada söyle :P kilo vermeyle olmuyo 10 kilodan fazla verdim ama arkadaşlarım gibi ince belli olamadım

0|0
    0|0
  • Evde olmaz salona gitmelisin.

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Diyett kardiyo

0|0
    0|0
  • dostum o dediklerin için mala vurdurman gerek

0|0
    0|0
  • Diet yapacaksın tabiki inceltici kürler var

0|0
    0|0
  • cardio plates, diyet, evli veya nişanlıysan düzenli seks.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Evde yapılan hic bir egzersiz düzgün ise aramaz :) egzersiz salonuna yani spor salonuna gitmen gerek. Hafta'da iki dega gitmen yeterli. Birazda yedigin ürünlerde dikkatli olursan istedigin hatta kavusursun :)

0|0
    1|0
  • Spor düzgün beslenme.

0|0
    0|0
  • bel icin : yuz ustu yat kollarini yere daya ve arkaya dogru gitmeye calis (ceneni yukari kaldirarak)
    karin icin : sirt ustu yat, eller boyunda (yere paralel) yukaridan gozlerini ayirmadan belini azicik kaldir
    bel icin olani 20 kere, karin icin olani becere biliyorsan 35 kere yap

0|0
    0|0
  • Mekik çek 😕

0|0
    0|0
  • Squat tüm kasları calistirir. Bunun disinda Side bend , seated knee up ve mekik tavsiyemdir.

1|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|0
  • Pilates, fitness falan yap. Doktora git diyet falan versin. Fazla kalorili şeyler yeme içme. Eğer kilo vermişsen buna devam et hala aynıysan o zaman sorun

0|0
    0|0
  • Valla o egzersizler pek işe yaramıyo sadece o bölgeyi sıkılastırıyo her gün 2 saat yürü o bölgeler erir ben 8 kilo verdim yürüyüşle

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Belinde hulahop çevirebilirsin

0|0
    0|0
  • Sporla olur

0|0
    0|0
  • Yuru.