Beni sevmiyorsun diyor inanmıyorum diyor siz olsaydınız nasıl inandırırdınız?

Bir kız var beni sevmiyorsun diyor inanmıyorum diyor siz olsaydınız nasıl inandırırdınız?

Güncellemeler:
Ben ona dedim seni seviyorum o bana dedi sana inanmıyorum çıktığım falan değil kız

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• inanmıyorsa ne işi var senle afedersin s...gitsin...

1|0
    0|0
  • Kız haklı."Seni seviyorum", "Merhaba" gibi bir şey oldu artık,herkes önüne gelene söylüyor...

0|0
    0|0
  • belli edememişsindir. ya da kız naz yapıyodur.

0|0
    0|0
  • Şamarla.

0|0
    0|0
  • Kuru kuru seni seviyorum denmez şekerim Hissetireceksin ona karsı sevgini

0|0
    0|0
  • Gözlerime bak. Seni içinde gördüğün kadınla aldattım. Peh

0|0
    0|0
  • Biri vardı o da bana kuru kuru degerlisin bitanesin bilmem ne derdi inanmadım inanmayacagımda cunku bos bos soylenen sozlere kımse ınanamaz

0|0
    0|0
  • ister istemez zaten kizlar ilk basta inanmaz. hatta iliski surecindede zaman zaman inanmayabilir, surekli birseyler yapman gereke bilir.

acikcasi bu soruyu sorman bile sevdiginin gostergesi. ben sevgilime bunu desem, sen bilirsin ister inan ister inanma der kizar hatta bana. halbuki neden sevmedigini dusundugumu dusunse duzeltse kendini, farkli olabilir.

simdi sende dusun, sence neden inanmamis olabilir sana? yani kizlarlami konusuyorsun, yeterince ilgi gostermiyormusun?

0|0
    0|0
    • Konuşamıorum yeterince çekiniyorum

• Tamam söyleyeceğim teşekkür ederim

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• çıkmadığın kız seni seviyorum demişsin kız haklı yani inanmıyorum diyerek. zaman dostum ha dediğin de olmaz bu iş.

0|0
    0|0
    • Olmaz mı sence

• kardeş olmaz demedin bu sana bağlı ve de karşıdaki kişinin sana olan düşüncelerine bağlı. değer verdiğini göster mutlu et yüzünü güldürmeye çalış fazla sıkmadan ama. zamanla olacağı varsa anlarsın zaten gidişata göre. herşeyden önemlisi karşıdakini iyi tanı. önemli olan bu

• Eyvallah birader çok iyi dedin

• Ben bunları ayrılma bahanesi olarak görüyorum. Seven biri için en ufak bir ihtimal bile ("Burada senin ona 'Seviyorum' demen") yeterlidir.

0|0
    0|0
  • seviyorummmmmmmmmmmm uleeeeeeeynnn de vur patlat tokadı :D aga

0|0
    0|0
  • inandırmak için sen neler yaptın onları söylesen bizde ona göre yorum yapsak

0|0
    0|0
  • Gözüne bakarak Seni Seviyorum de :P ama gözüne bak masumca bak :D

0|0
    0|0
  • bir daha söyle

0|0
    0|0
  • git bir bak bakayım ben orada mıyım derim

0|0
    0|0
  • Elini Tut Kendi Kalbine Koy. Şimdi İnandın Mı? De. Ama Gerçekten Seviyorsan.

0|0
    0|0
  • çokta çükümde inanmıyorsa inanmasın, sanki miras bırakacak bana

0|0
    1|0
  • o kıza sordun mu seni nasıl inandırabilirim diye

0|0
    1|0
Yükleniyor...