10(lar) ona (Galatasaray) geliyor sizce neden geliyorlar?

Galatasaray A. Ş
Hollanda A milli takımının 10 numarasından sonra
Almanya A milli takımının 10 numarasınıda renklerine bağladı
acaba sıradaki hangi 10 hangisi olacak? Arda Turan... Zlatan Ibrahimović... bekleyip göreceğiz
10(lar) ona(Galatasaray) geliyor sizce neden geliyorlar?
hedef belli ki Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Arda Turan

0|0
    0|0
  • :))) nolcakti nolcaktii

0|0
    0|0
  • 10 numara oyuncular 10 numara takıma gitmek istiyor demekki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türk futbolu uzun zaman sonra yıldız görmeye tekrar başladı bir Beşiktaş'lı olarak gurur duyuyorum.. Eto'o Nani Podolski gündemlerde Ronaldinho, Van Persie Zlatan gibi isimler de var ligimizde.. Tadından yenmez..

0|0
    0|0
  • podolski 10 numara değil tamam milli takımda 10 numara ama gerçek mevkisi sol forvet veya sol kanat ayrıca bize sağlam bir forvet lazım lorente benim favorim

0|0
    0|0
    • 10 numara değilse neden alman milli takımında 10 numara giyiyor diye sorarlar adama demek ki 10 numara mevkiye göre belirlenmiyor

• zaten GS dede 10 numara giyemiyecek 7 yakışır ronaldo gibi veya 9

• valla hiç umrumda değil ne giyeceği senelik 3,5 milyon euro net alacak ki elstraları da ver karşılığını versin de gerisi teferuat

• arda turan gelse iyi olur

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bilal kısayı unutmayalım

0|1
    0|0
    • milli takımaların 10 numaralarını yazdım sadece bilal hangi milli takımın 10 numarası?

• Hayaller kurduran dünya 😂

0|0
    0|0
  • Bilal nerde

0|0
    0|0
    • milli takımaların 10 numaralarını yazdım sadece bilal hangi milli takımın 10 numarası?

• Akhisarli Bilalde var

0|1
    0|0

• Gönüllerin 10 numarası

• Türkiyeye bu sene kim gelirse gelsin Sneijderi gölgede bırakamaz. Sadece bir kişi Sneijderi gölgede bırakır o da Zlatan İbrahimoviç

0|0
    0|0
Yükleniyor...