Tesadüfün iğne deliğine inanır mısınız?

Hiç aklınıza gelmeyen bir şekilde biriyle karşılaştığınız, olmaz dediğiniz ama ilginç bir şekilde olan (ya da tam tersi) vb... birşey başınıza geldi mi?

Güncellemeler:
anlatabilir misiniz nasıl bir durum başınıza geldi

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• başıma gelio bu tarz şeyler işte bi kaç zaman önce ks den cok tatlı bi çocukla tanıştım.:) Kankamla sevgilisinin iş arkadaşı çıktı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayatım boyunca bana tüm teklif edenlerin adının G... olması.Allah bi G... yazmış bana ama herhalde bi türlü doğrusuyla karşılamadım

1|1
    0|0
  • oldu geçen yıl.

0|0
    0|0
  • Garip mi şimdi bu? Neler neler oluyor bana..Hem tesadüf diye bir şey yoktur dayı.

Sinirlendirme gece gece..

0|2
    0|3
  • 2 hafta önce eski sevgilimle (18yaşındaydık) 8 yıl aradan sonra (şu an ikimizde 26yaşındayız) geçen gün bi alışveriş merkezinde karşılaştık.. kader bu olsa gerek :=)

0|0
    0|0
    • Bu nasıl bi anlatım şekli 2 hafte önce 18 yaşındaydık 8 yıl sonra 26 yaşındayız.

• 8 sene once eski sevgilimle (18yaşındaydık) 8 yıl aradan sonra (şu an ikimizde 26yaşındayız) ! okadar beynınız vardırr yanıı.. şu an muallakk inşş başlarrrr :(((((((((( 2mızınde sevgılısı yok.. ondan ısık beklıorum bendekı ısıgı zaten gördu :)

• ex'ten next olmaz daha bunu öğrenemediniz mi bea

• ALLAH nasip etmişse herşey olur

1|0
    0|0
  • evet geldii. ben hayatımda hiç kimseden bukadar nefret ettiğimi hatırlamıyorum hatta nefrettende ileride bişeydi sonra nolduysa ona karsı bianda bişeyler hissetmeye basladım... şimdi is aklımdan hiç çıkmıyo.

0|0
    0|0
  • Otobüste bakıştım bi çocukla. Bigün sonra işe girdim orda karşılaşmıştık o tuhaf olmuştu :D

0|1
    0|0
  • çok uzun ..anlatamam .. fkt haytımın tesadüfünü yaşıyorum ..herşyde bir hayır vardır elbet

0|1
    0|0
  • 3 4 kez yasadim evet :D

0|0
    0|0
  • he geldi niye sordn ki saa ne lazm :D

0|0
    0|1
  • Olabilir,kader.

0|0
    0|0
  • inanırım.babamın eşiyle üvey annemle yolda karşılaştık ne kadar zaman sonra çok şaşırtıcıydı tesadüf işte...kader hayat...

0|0
    0|0
  • hoşlandığım cocukla özellikle yapsam olmayacak şekilde uçakta karsılastım

0|0
    0|0
  • eskiden onu tipsiz çirkin bulurdum ki nasıl olduysa ona aşık oldum şimdi eskisindende mutsuzum

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• bulunduğum küçük anadolu ilçesinden istanbula bi arkadaşımla araba almaya gittik sabah erken saatte 7 gibi indik 8-9 gibi corba içelim bi yerde diye biyere giderken arkamızdan bir ses nörüyonuz la nereye gidiyonuz diyonuz!? kim bu dedim döndüm bankanın güvenlik görevlisi memleketten arkadaşımız yeni başlamış 1 ay filan olmuş ist. geleli :) öpüştük sarıldık ayrıldık öğleden sonra arabayı aldık noter satışı filan bitti park ettiğimiz otoparka yürüyoz arkadaşla ikimiz bi broadwey korna çaldı plakası 66 ea ohaaaa bizim ilçeden içindekilerde bizim ilçeden abiler selamlaştık gittiler

yürü la dedim arkadaşa 1000 km ötede istanbulda bile buldular bizi doğru memlekete dönüyoz :))) direk bastık memlekete döndük.

0|0
    0|0
  • Dün gece alkollüyken sevgilimle karşılaştım . Ki o dakikalar onu anlatıyordum yanımdaki arkadaşıma. İki metre önümde yürüyordu Montundan ve saçlarından tanıdım hemen sola geçtim arkadaşım sessizce gell oğlum napıyon derken bunun beni görmesi an meselesi oldu yüzyüze geldik. Gülümsedi bende gülümsedim biraz çakır oluşumdan olacakki anladı benim alkollü olduğumu . Gelelim işin aslına eski sevgilim olacak bu bayan ankarada oturuyor fakat gezmeye gelmiş istanbula . Kuzenleri felan vardı yanında hepsi beni tanıdı . Şimdi o bakışlar hiç aklımdan çıkmıyor

0|0
    0|0
  • İki kere ölmem gerekiyordu ölmedim(hayatım bir şekilde kurtuldu), çok istediğim bir insanla ben bir şey yapmadan tanışmış oldum (12 kere alakasız yerlerde ve zamanlarda karşılaşınca) vs. vs.

Benim bu durumlarım daha çok faydamadır. Zararıma olan yoktur.

0|0
    0|0
  • hee geldi olur dediklerim olmadı ...

0|0
    0|0
  • evet geldi diyemem

beterin beteri vardır

bir saniye sonrasında ne olacağını bilmediğin bir hayatta bu soruya cevap vermek olmaz

0|0
    0|0
  • Terkedilen herkes bilir bunun mümkün olduğunu... Hiç beklenmedik anlarda gelir o mesaj.

0|0
    0|0
  • Olduğu oldu tabi ama tesadüfle değil de kaderle bağdaştırırım ben olanları...

0|0
    0|0
  • evet bazen inanabilirim bende...

0|0
    0|0
  • askerdeki alt devremin bizmm şehre taşınması ve halk otobüsü şöförü olan babası ile tartışmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...