Galatasaray'ın mı Fenerbahçe'nin mi hangisinin kadrosu daha iyi (gündemdeki oyuncularla birlikte kadroyu kuruyorum)?

Galatasaray'ın mı Fenerbahçe'nin mi hangisinin kadrosu daha iyi (gündemdeki oyuncularla birlikte kadroyu kuruyorum)?

Galatasaray:muslera, maxi pareira, semih, chedjou, tellex, selçuk, melo/gökhan inler, sneijder, podolski, yasin, huntelaar/burak

Fenerbahçe:volkan, gökhan gönül, kjaer, alves, caner, mehmet topal, alper, meireles/diego, nani, sow, van persie

• Galatasarayın kadrosu daha iyi
    80% (8)53% (10)62% (18)Oy Ver
  • Fenerbahçenin kadrosu daha iyi
    20% (2)47% (9)38% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye ligi ilgimi çekmiyo. süper ligden karma takım çıkarsan avrupada bir iş yapmaz...

0|0
    0|0
    • kardeş sen bizim takımlarla barcelonayı mı kıyaslıyorsun şimdi? takımların bütçeleri belli sonuçta. hee bu kadar yüksektende uçma ben 17 senedir futbol izlerim şuanki barca kadrosunda messi neymar suarez bide iniesta dışında (iniestanında artık ismi kaldı ama saygımdan yazıyorum) diğer oyuncularının hiçbirisi ne real madrid ne bayern münih'te ilk 11'e girebilir. Barcelona bu sene şanslıydı clyi kazandı bayern münihi çok kötü dönemde yakaladı yoksa tam kadro münih ilk maçta işi bitirirdi.

• kardeş anlamıyosun sanırım münihte zaten barca maçlarında robben, ribery, alaba, basdtuber yoktu neyse boşver :D.

• yaw tamam neyse haticeye değil neticeye bakacan bu kadar basit ;D

Kızlar Ne Diyor 4

0|1
    0|1
  • Galatasarayın kadarosu daha iyi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin kadrosu daha iyi

0|0
    0|0
  • Tabiki Galatasarayın kardoru çok daha iyi.
    Örnek verecek olursam, Fenerin yere göğe sığdıramadığı Nani, Podolski'yi yolda görse ''abi bir imza versene'' der. Sneijder, Muslera ve Meloyu katmıyorum bile :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İki takımın kadrosuda lig için ideal duruyo hemen hemen denkler diyorum ben.

0|0
    0|0
  • Galatasaraymı? Saçmalamayın daha saymaığın fernandao souza ba şener fabiano var kağıt üzerinde kesinlikle fenerbahçe çok üstün! Fenerbahçeliyim ama sahada görücez kim daha iyi

0|0
    0|0
  • Ba nerde souza nerde yeni aldiklari fenerin o kaleci nerde bro

0|0
    0|0
  • Objektif olarak söylüyorum kesinlikle Fenerbahçenin kadrosu çok daha iyi ;)

0|0
    0|0
  • Sneijder ve Muslera faktörü nedeniyle Galatasaray

0|0
    0|0
  • bilal çok iyi bir transfer akhisardan alındığı için kimse pek üstünde durmuyor sende almamışsın kadroya

0|1
    0|0
  • Bilal farkıyla gs

0|1
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...