Kızın bana karşı olan duygularını nasıl anlarım?

arkadaşlar bir kızdan hoşlanıyorum yalnız onun bana neler hissettiğini anlayamıyorum yüzüme bakmaktan korkar gibi bir havası var.göz göze gelince çekiniyor sanki.tabi o an ben heyecanlanıyorum ama belli etmiyorum.bazen gelip muhabbet falan etmek istiyor biraz laflıyoruz ama ben onun bana karsı ne hissettiğini öğrenmek istiyorum.bunu anlamanın taktikleri var mı?duygularını bilmeden de onu sevdiğimi söylemek istemiyorum.:)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bence açık ve net olmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anladığımm kadarıyla kız sana karsı boş değil fakat zamana bırak ufak ufak yaklaşımlarda bulun zaman tanı zaman vermelisin kıza o güvendiği anda açılacaktır sana

0|0
    0|0
  • gözlerini senden kacırıyosa zaten belli seni sevdiği bence bşran öncee acıl cok güzel bi ilişki olacagını düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • kiz nasil bir karaktere sahip ?

0|0
    0|0
    • aslında düşündüklerini söyleyen bir tip gibi,sosyal, güzel :D,zeki,insanları seven,inatçı gibi bir karakteri var.

• ozmn bence büyük bir ihtimalle o da sana karsi bos degil ama tam anlamiyla ümitlendirmek istemiyorum seni belki yeni tanistiginiz icin seni tam anlamiyla tanimadigi icinde cekiniyor gibi olabilir...gerci konusuyormussunuzda ...sen en iyisi ona biraz daha hafifde olsa yakinlas yani ona diger kizlardan biraz daha farkli davran ilgilen ama cok üzerine gitme yoksa kacirirsin

• baska kizlarla mesela aran daha iyise daha rahatsan onla konusurken hem cekingen hem ilgili davran

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...