Hayatınızda yaşadığınız en mutlu anınız neydi?

Şimdiye kadar yaşadığınız en mutlu anınız neydi?

..

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl konuştuğum kızın şehrine gidiip onu ilk defa görmek ve gözlerinde kaybolmak bunu ömrüm boyu unutmam dehşetti :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• paraşütle atlamak..

süper bir an, insan üstü bir olaydır.beyniniz ve bedeniniz bu iş için hazırlanır, tamam dersiniz getirin uçağı atlayayım. sonra uçağın kapısı açıldığı vakit "allah düşerim lan ben burdan" diye tırsar, bir kaç dakika içinde atlama sırası size geldiğinde "allahım yapamıycam, manyak mıyım ben" falan olur, hocanın "atla" komutunu duyar, tekmesini yer ve aşağı uçarsınız! ilk saniyeler süperdir, boşluk, özgürlük, korku, yalnızlık, tepetaklak olma, ... sonra paraşüt açılınca bi rahatlama ve yavaşlama, manzaranın tadını çıkarma durumu söz konusudur.

İmkanım olsa yine yaparım ama çok para işte..Paranın gözü kör olsun çıksın..

0|0
    0|0
  • Biri Sarışın Diğeri Esmer İki Güzel Kız Tarafından Aynı Anda Gözlerime İltifat Edilmesi. Mutluluktan Bulutların Üzerine Çıkmıştım.

0|1
    0|0
  • Bulgaristan da düzenlenen yuzme şampiyonasında birinci olmuştum , en mutlu oldugum an o idi. Anlamı çok büyüktü takım olarak ta şampiyon olmuştuk benim kazamamla

0|0
    0|0
  • A milli takım kadrosuna ilk girdiğim an mutluydum.

1|0
    0|0
  • Uçmak .. :)

0|0
    0|0
  • ruhumun yarısını bulmaktı en mutlu anım

0|0
    0|0
  • güreşte iranlıyı yenıp 10 tane yarım altın verdıler bak yıne mutlu oldum:D

0|0
    0|0
  • üniversiteyi kazandığım zamandı ama en mutsuz anımda o kazandığım bölümü bırakmak. olaya bak

0|0
    0|0
  • tuvalette sigara içmek hayatın en mutlu anlarından biridir

mutluluğa gidiyorum...

0|0
    0|0
  • Anilardan hoslanmiyorumm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hic yasamadim şu an =) inshaallah yasarimm coook mutlu oldugum o ani

0|1
    0|0
  • Hayatımda hiç çok mutlu olacağım boyutta büyük bir olumlu gelişme yaşamadım desem inanır mısın? Ama çok ciddi diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...