Mesleğinizin hayatınıza karakterinize etkileri?

Çalıştığınız sektör bulunduğunuz pozisyon,

sosyal yaşantınızda ve aile hayatınızda daha çok olumlu mu yoksa olumsuz mu etki ediyor?

yani para kazanmak için çalışıyorsunuz, harcamaya vakit ayıramıyormusunuz?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Mesleğimi hiç sevmiyorum. Tamamen yanlış tercih yapmışım üniversite okurken ama ben yarım günlük iş diye tercih etmiştim zaten genel olarak çalışmak da istemiyorum ama ev hanımı da olmak istemiyorum. Ev hanımı olmak istemiyorum derken de aslında istiyorum ama başkalarına karşı evde oturan kadın kimliğine sahip olmak istemiyorum. Bunların hayatıma etkisi elbette çok fazla kazandığım parayı harcamak için vaktim var ama sonuçta iş hayatımda mutlu olmadığımdan genel olarak tüm hayatıma genellediğim bir mutsuzluğum var hem de çok fazla dolayısıyla genel anlamda mutsuz olduğunda hiç bir şeyin anlamı kalmıyor bana göre. Yani mutlu olduğum bir işi yapıyor olsaydım ve kazandığımı harcayacak vaktim olmasaydı dahi şu halimden daha mutlu olucaktım eminim.

0|1
    0|0
    • yorumun güzel

özelliklle son cümlen

ama bir belirsizlik halindesin mesleğini sevmiyorsun ev hanımı olmak istemiyorsun

zorluklara dayanamam mı diye düşünüyorsun

• teşekkür ederim :)

• Bazen olumsuz etkiliyor fabrika babamin fabrikasiynis gibi calisiyor eve is getiriyorum :(( param olsun yeter her türlü harcarim :) haaa vaktim olmasa bile internetten alisveris yaparim :)

0|2
    0|0
  • daha oteriter yaptı.. mutluyum genede..

0|1
    0|1
  • iş hayatına daha başlamadım ama mesleğim olacak alan en büyük hobimdir... ;))

0|1
    0|0
    • :)))

bu çok güzel işte

• hmm güzelmiş (eger seviyorsan)

kafa yorarsan algoritmadan başla bu arada kopye olsun bu ;)

• Optimum üretim şartlarından ötürü, "optimum" a ulaşmaya meyillendim.

0|1
    0|0
  • Takvimle haşır neşirirm.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...