Hızlı kilo vermek için ne yapmalıyım?

5 kilo fazlılığım var bunu 1 hafta gibi bir zamanda halletmem lazım ne yapmalıyım yardım edin lütfeen:)

Güncellemeler:
imkansız demeyin sadece tavsiye verin lütfen

0|0
6|18

Erkekler Ne Diyor 17

• Sabah 2
    akşam 2 km kos

0|0
    0|0
  • tamam iste akşamları yeme yani fazla kaçırma yürüyüş yap ben öyle verdim

0|0
    0|0
  • burada o soruları sorucağına internette 3. sayfa haberlerini oku istersen, huzlı kilo vermek için beyinsizce hareket edenlerin ne hale geldiklerini görürsün. bikini giyip sahilde 2 dolancaz diye hayatınızın içine ediyosunuz.

0|0
    0|0
  • Yağmur duası garanti
    kesin bilgi yayalım

0|0
    0|0
  • isiviçre diyetini uygula

0|0
    0|0
  • Hızlı kio verilmez. Kilo hızlı verilir

0|0
    0|0
  • bize uğra ben seni yerim hsahfasgsajdasd

0|0
    0|0
  • hızlı vede öfkeli olmalısın

0|0
    0|0
  • az ye ve bol spor yap koşu barfisks mekik şınav halter vs

0|0
    0|0
  • Tatilemi canim? Hizli kilo vermen saglgn acisnsan zararli boyun kilon kac

0|0
    0|0
  • Spor spor!

0|0
    0|0
  • Geceleri aç yat güreşçiler öyle yapıyor. :D

0|0
    0|0
  • Siktinsene olmaz o iş

0|0
    0|0
  • spor yapmalısın

0|0
    0|0
  • STREJ SAR TERLE KİLO VERİRSİN

0|0
    0|0
  • ılla vardır bir yolu ama nasıl dersen işte o kısmını bilmem-) araştırmak şart

0|0
    0|0
  • mutlaka yuruyus yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu hafta içerisinde yağlı yiyeceklerden uzak dur en çokta abur cuburlardan sonra normal ekmek yerine kepek ekmek yiyebilirsin daha çok su iç , bol bol leblebi ye buda iyi olacaktır birde göbeğini ara sıra içine çekip bırak bunu sık sık yap göbeğin varsa eğer sıkılaşmasına yardımcı ol bol bol hareket yap

0|0
    0|0
  • Hizli verirsen geri alirsin ben 10 kiloyu iki ayda attim mesela sen 3 haftada atmaya bak bence bu bes kiloyu.. onemli olan aksamlari yememen bide sabahlari bir dilim felab ekmek ye.. salata meyve felan ye bol bol ama kirintidan uzak dur.. en onemlisi spor yap yoksa sarkma olur :)

0|0
    0|0
    • Aynen oyle bencede onemli olan sen spor felan yap yane kilolu egilsin spor yaparasan zaten fit durursun... ikimizde manken gibi kizis birak bosver atmiyalim kilo zaten olmuyor :)

• hahaha:)

• 1 hafta da olmaz

0|0
    0|0
  • o kadar hızlı kilo vermen sağlıklı değil ve çok zor.. en iyisi koşu yap eve gelincede egzersizleri yap internette bir sürü video var bunlarla ilgili yemene içmene dikkat et şekerden uzak dur

0|0
    0|0
  • imkansızı isteme vakit alır ;)

0|0
    0|0
  • Az ye koş

0|0
    0|0
Yükleniyor...