Sürekli yüzüme bakıyor ama ben takmamış gibi yapıyorum, geri dönecek mi sizce?

Arkadaşlar sevgilim benden 4 Gün önce ayrıldı , onun ayrılma sebebi şu kafası karışıkmış , buluştuğumuz gün akşamı ayrıldık. ben çok yalvardım sebep ne diye bana kafam karışık dedi zamana ihtiyacı varmış peki tamam , zaman da verdim. bana okulda arkadaşının telefonundan fotoğraf çekinip bana attı . sonra arkadaşı dedi ki görkmin selamı var bende iyi tamam sende söyle dedim. bu sefer arkadaşına demişki bir daha bana mesaj atmasın vb. ben çok kötü oldum ve tuvalete gittim işte bana tekrar mesaj attı bu sefer eski sevgilim görkem yazdımış bir daha konuşmasak daha iyi olur nurgül allaha emanet ol dedi bende iyi tamam falan dedim sınıfa geldiğimde tenefüste hiç aglamadım hep onun gözünün önünde güldüm inadına sonra hemen facebook dan sildim eve geldim işte kendi busefer yazdı konuşmak istiyordun dinliyorum diye yazmış konuşmak istemedim neyse artık konuşmayız bence baksana faceden silmmişsin neyse demiş bende sen istemiştin dedm dogru bb dedi ve engelledi okulda sürekli yüzüme bakıyor ama ben takmamış gibi yapıyorum arkadaşlar sizce geri dönücekmi?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• onun bunca salaklığından ergenliğinden sonra bi de üstüne geri dönecek mi diye düşünüyor musun? çocuk resmen bi öyle bi böyle ya oyun mu bu ciddiye alsın seni biraz. seven adam böyle davranmaz emin ol. yarın öbür gün de yalvar yakar dönerse hiç şaşma. aman ha barışayım deme. yüzüne bile bakma illa bakcam diyosan bak ama tükürmek için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Giden gider Sevmeyen sevmez sevse seni bırakmazdı.Yol yakınken unut benim gibi ölmek istersin sonra

0|0
    0|0
  • salaksın canım..okADAR

0|0
    0|0
  • 1sog :D anlamadınsa bu birşeyin kısaltması evlat..

0|0
    0|0
  • bence onla yatarsan kesin döner bunun dışında ağzınla kuş tutsan sana gelmez ;)

0|0
    0|0
    • Yatmak İçin Gelicekse Hiç Gelmesin Daha İyi Herkes Sen Değil . ;)

• Herkes ben değil doğru ben karşımdakine herzaman netım yatacaksam nıyetımı başta söylerim sonra alavere dalavere çevirerek yatağa atmak için kızın duygularıyla oynamam, hem seks doğru kişiyle güzel olur bunu aklından çıkarma derim

• Hımm Kesin Kesin.

Kızlar Ne Diyor 4

• aman geri dönmesin bundan bi cacık olmaz. takma bu g.tü kalkmış. sürünsün. senden ilgi göremiyor diye gözlerinin içine bakıyor geri dön suratına bakmaz.

0|0
    0|0
  • Ergen yaa bu cocuk bırak sunu :(

0|0
    0|0
  • geri dönerse affedicek misin? asıl önemli soru bu bence..

0|0
    0|0
  • dengesiz bir insan belli olmaz ama sana faydası da olmaz sen gerçekten olayı iyi götürmüşsün böyle devam et

0|0
    0|0
    • Zaten Öyle Ki Bakıyor ki anlatamam onu o kadar çok seviyorum ki kaybeetmemek için bunları yapıyorum normalde o kimseye bakmayan kişilik hiç bir insana bakmaz ama onu tanıdığımdan beri bana bakıyo kantinde takılırken arkadaşlarla bana dönmüş sabit bakıyo bende dalmışım bir baktım bana bakıyo bilerek hemen ordan uzaklaştım.

• tamam sana çokk teşekkürler iyi birisin :)

• teşekkür ederim:)

Yükleniyor...