Galatasaraya sadece Podolski mi gelcek?

transfer sezonu kapandi mi
efsanelerden sadece podolski mi geldi ya
bir bomba daha patlatsalar olmazmi :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• transfer sezonu yeni başladı daha eylülde kapanacak sen fenere bakma onlar ön eleme oynayacaklar onun için acele ediyorlar bizim ilk resmi maçımız ağustosun sonunda ayrıca daha transfer var merak etme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sabır sabır daha başlangıç :)

1|0
    0|1
  • Sağ bek ve bir forvet daha alacaz. melonun durumuna görede ortasaha

1|0
    0|0
  • Alacağınızı aldınız zaten daha ne istiyosunuz bilal kısa gibi bir isim varken başka transfere gerek yokki

0|0
    0|0
    • iyi diyosun yani daha once pek dikkatimi cekmedi bilal kisa
      videolarina bir bakayim bali

• Podolsknin neresi bomba :D sdşlfkş

0|0
    1|1
  • Bir de bilal var

0|0
    0|0
  • Hayır sezon kapanmadı. Ayrıca sadece Podolski gelmedi, troyes'ten sol bek alındı, bilal kısa alındı.
    Galatasaray'ın oturmuş bir kemik iskeleti var. Ve hamza hocanın gelişiyle bu takım hem şampiyon oldu hem türkiye kupasını kaldırdı. Takımdaki herkes yıldız zaten neden daha fazla masrafa girilsin ki? Bu tranferlerin yanına bir tane yedek forvet ve Melo'nun yerine monte edilecek Mikel alınsa yeterli. Ki bunların çalışmasıda sürüyor. Hiçkimse Galatasaray'dan önümüzdeki 2 sene uç noktalarda transfer beklemesin.2 sene sonra olan olacak ve Şampiyonlar Liginde yarı final hadi olmadı çeyrek final oynayacak göreceksiniz.

0|0
    0|0
    • evet diger gelenleri biliyomda daha da gelsin istiyom
      ya aslinda sende haklisin bizim takimdaki oyuncular harika :) 4 yildizi takmis takim
      ama melo giderse onun yerine de gelsin bitane
      yorumunu begendim ;)

• İyi ki başkan değilsin, batırırdın bizi

• :D yok be niye batirayim benim kotu bir niyetim yok

• sadece o gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...