Arkadaslar ben duzenli spor yapan biriyim ancak?

Bacak tendonlarim zedelendi bir haftadir yapamiyorum. Psikolojikman coktum ve korkuyorum kaslarim hemen kendini birakir mi

Güncellemeler:
Kimsenin bilgisi yok mu ya

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• doktora görun burdakıler doktor degıl..

0|0
    0|0
    • ne alaka zaten doktora göründüm malmısn. doktora kaslarım erir mi dicem spor yapmayınca adamı ne ilgilendirir

• :D:D: peki

• böyle gülerek beni kızdıracağını sanacak kadar aptalsın işte :) kusra bakmada normal bı kız olsa çoktan terslerdi ya da engellerdi kaldıramayıpta, yani tebrik ederim kendine güvenin var.. çok garipsin yalan yok, kendıne aşırı güvenin var ama keşke bu güven biraz kişilikli olsaydı, hepsi finduk kaynaklı oluşmuş bı guven sadece.. yani kişiliksiz bir geri bildirim yöntemi kullanıyorsun be güzelim.
      neyse senin gibilerde pek beyın olmadıgı için iç çAMaşırlarını'larını kullanırlar.
      jack seni öpmeyejack..

Erkekler Ne Diyor 6

• Hemen bırakmaz merak etme

0|0
    0|0
  • bacağındaysa sorun diğer bölgeleri çalışabilirsin kasların 1 haftadan sonra salmaya başlar haftada 2 gün antrenman yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • hayır hemen bırakmaz canının sıkacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Yok birakmaz sadece dusuk karbonhidrat uket ve yeterli protein al korursun ufak kayiplarla

0|0
    0|0
  • Merak etme bir şey olmaz doğal yöntemlerle yapıyorsan

0|0
    0|0
  • Bende yaparim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Korkma o kadar cabuk cokmezsin ben haftanin yedi gunu spor yapiyorum sualti rugbysi ve crossfit nerdeyse en agir sporlar :)) meniskus yirtigim oldugu icin bir ay crossfit yapamadim tekrar basladigimda bir haftaya eski halime dondum :))

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler ya ilk defa bu kadar kötü oluyorum endişelendim

• fitness yapıyorum bende

• Doktora gıt bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...