Kickbox , karate ya da teakwondo hangileri kilo verdirir?

5 -6 kilo fazla var. Aynı zamanda savunma sporlarından birini yapmak istiyordum. Bunlar kilo verdirir mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsiyle de verirsin.
    kondisyon antrenmanları çok ağır oluyor.
    başlarda hamlık ağrın filanda çok olur ama alışırsın zamanla. baya da sıkılaştırır üstelik

1|0
    0|0
    • alışma surem ne kadar olur sence? bir de sence hangisini yaparak 2 ayda kilo vermede daha iyi bir sonuç alırım?

• 1 ay harcaman lazım en az. yanlış anlaşılma olmasın her antrenman gard yürüyüşü yapman lazım öyle 1 ay çalıştın oldu bitti diye birşey yok.
      nizami birşekilde çalışmanı öneririm. baya faydası var. bak. mesela ben normalde 1 tane barfiks çekemeyen adamdım.1 ay boksa gittim.3 tane çekebiliyordum.2. Ay 5 tane filan. şimdi rahatca zorlanmadan 12-13 tane çekerim yani. öyle kas kütlesini de rahatsız edici derecede büyütmez

• Bana kalırsa sen önce bir koşuyla uğraş

Erkekler Ne Diyor 8

• Hepsi kilo verdirir. Kickboks antrenmanında koşuyorsunda karate antrenmanında yatıyor musun veya teakwondo'da? hepsi verdirir.

0|0
    0|0
  • tekvando en iyisi

0|0
    0|0
  • kung fu

0|0
    0|0
  • Boks.

0|0
    0|0
  • Judo yap hem savunma spori hemde kilo verdirir

0|0
    0|0
  • hepsi

0|0
    0|0
  • capoeira.

0|0
    0|0
  • boksssss

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4 sene lisansli kickbox yaptim kesinlikle oneririm :) kilo da verirsin, kasda yaparsin ve guclenirsin ama en onemlisi gidecegin yeri iyi secmek

0|0
    0|0
  • Kickbox

0|0
    0|0
  • karate

0|0
    0|0
Yükleniyor...