Podolski sizce Galatasaray'da faydalı olur mu?

Bu sabah itibariyle Lucas Podolski imzayı attı ve Galatsaray formasını üzerine geçirdi. Sizce takıma faydalı olur mu? Yorumları alalım...

• Evet çok faydalı olur
    36% (4)60% (9)50% (13)Oy Ver
  • Hayır hiçbir faydası dokunmaz
    9% (1)7% (1)8% (2)Oy Ver
  • Adam yaşlandı artık tırtı çıktı
    18% (2)20% (3)19% (5)Oy Ver
  • Şimdi onlar düşünsün!!!
    37% (4)13% (2)23% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Yeni bir Pandev olacağını düşünmüyorum.
    Herşeyden önce Podolski bir joker. Her yerde oynar. Forvet, forvet arkası, kanatlar. Bu çok yönlülüğü artı bir avantaj. Bu yönden Fenerbahçedeki Kuyt benzeri olacaktır. Alman disiplini ve çalışkanlığı yönünden yine Kuyt'a benzer. Deneyim ve üst düzey takımlarda oynamış olması büyük avantajları.
    Geçen sezon 17 maçlık Inter macerasında 1 gollük performansı hayal kırıklığıydı. Ayrıca Arsenalde de düşüşteydi. Kendisini toparlamaya ihtiyacı var. 30 yaşındaki bir oyuncu için verilen para çok. Bu son gerçek transferi.
    Ben Podolski'nin başarısını değil verilen ücretin yüksekliğini tartışıyorum.

0|0
    0|0
    • Yaşı ilerlemiş doğru ama bence verilen parayı hakedecek işler yapacaktır.

• Hayır bu aptallık herkesin geninde var.
      Robin Van Persie'ye bir dünya para veren Fenerbahçede de ya da Quaresma, Fernandes, Simao ve Guti'den bir dünya kazık yiyen Beşiktaş ve diğer kulüpler. Antalya aptallıkta seviye atlatıyor.
      Bu sisteme onay veren taraftarlar da en az kulüpler kadar suçlular. Demirören'in zararları ortadayken bizler hep birlikte onu Futbolun başına getiriyoruz. Bunca aptallığın içerisinde kendime bir yer bulamıyorum. Futbol kulüplerinin hepsi aynı hataları yapıyorlar. Bir tek Başakşehir kısmen bunun dışında.

Bugün Podolski'ye bir dünya para verilecek çok değerli nakit parası harcanıyor Galatasaray'ın. Hakkından çok daha fazlasını kazanıcak.
      Umarım her şey düşündüğünüz gibi olur ama geçmiş senelere bakınca pek inandırıcı olmuyor.

• Demirören çok farklı bir konu, keşke hiç yaşamasaydık bu dönemi diyorum. Onun yüzünden ligimizde çöküş yaşanacak. Allah sonumuzu hayır etsin.

• cincon bu senede rahat şampiyon olur
    nokta transfer
    bitirici adam
    bu yıl 100den fazla gol atarlar

1|1
    0|0
    • Bir yandan Sneijder öte yandan Podolski, gerçekten çok güçlü bir takım olduk. Melo da olsaydı iyi olurdu bence.

• Sneijder geldiğinde de akıllarda sorular vardı başarılı oldu, bence podolskide başarılı olacak

0|1
    0|0
  • Yani podolski joker oyuncu
    hem kanatlarda hem forvette oynayabilen hızlı adam eksilten..
    faydası olacaktır muhakak

0|0
    0|0
  • Podolski tam bir joker bir oyuncu. Ama Galatasarayda sol kanat oynayacak. Forvet için başka isimler bakılıyor ancak yinede Sneijder gibi ceza sahasina surekli girecektir
    Bu sene Burak ve Umutun kaçirdigi pozisyonları Podolski topu kaleciyle birlikte içeri sokar.
    Sneijderlede iyi anlaşır

0|0
    0|0
    • En çok sevindiren nokta bu zaten Burak ve Umut'a tamah etmeden gönül rahatlığıyla maçı izleyebileceğiz artık.

• faydalı olur tabiki de

0|0
    0|0
  • Form tutarsa olur. Ama takımı aşırı derecede sırtlayıp götürecek kadar mükemmel bir performans beklemiyorum

0|0
    0|0
    • Bu iş zaten Sneijder ve Selçuk tarafından hallediliyor. Takımı bu ikisi ayağa kaldırıyor Melo'nun yokluğunda tabi. Gol yollarında ciddi katkı yapacağını düşünüyorum.

• Kesinlikle olur

0|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
  • faydası olur

0|0
    0|0
  • Evet faydalı olacak

0|0
    0|0