Neden kilom. gitmiyor?

Arkadaşlar iki aydir spor yapiyorum ve 8kilo verdim şimdi 57yim cardio+bir iki saat koşu+zumba dansi yapiyorum. ve kilo vermem durdu sizce neden ola bilir :( :( cokkk kotuyum yardim edin

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• 57 iyi zaten daha fazla neden vermek istiyorsun anlamadim. Kilon cok guzel. Bu kadar takintili olursan bir zaman sonra hasta olursun 2 ay icinde cok saglikli ve normal derecede guzel kilo vermissin. Sen bundan sonra duzenli spirunu yaparak kilonu oldugu gibi korumaya bak

0|0
    0|0
    • Ama boy 160 57cok

• degil boyle stres yapip kafana takarsan ters teper daha cok kilo alirsin. Hic oyle dusunme kendini cok fazla hirpalamadan duzenli beslenmene dikkat et spora da devam et ama sporu kilo vermek icin degil saglikli bir yasam icin yapiyorum diyerek yap. Bak benim 60 kilo olan arkadasim 53 kilo olan arkadasimdan daha zayir duruyor boylari ayni olmasina ragmen. Cunku kendini yipratmadan duzenli spor yaptigin zaman yavas yavas vucut sıkılasıyor sekilleniyor. Sen mekiklerini ve bacak hareketlerini biraz cogalt bak nasil oluyorsun 2 3 ay icinde

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Belli bir sure sonra vucut yavaslar kilo vermede cunku takacak yag azaliyor vucut yavasliyor. Bunun icin yeni diyet yap kalorini dahada dusur

0|0
    0|0
    • Az yeyiyorum zaten :(

• Demekki ben yemek yemeliymki yakilacak yag olsn dimi?

• Ya vucudunu sömine gbi dusun eger odun atmazssan yanar mi metobolizma calusir mi ya da koca bir kutuk atarsan nolur ates soner azar azar odun parcasi atarsan nolur somine hep ateslenir yanar onun icin kaliteli beslen azar azar

• belli bir yerde durması normal

0|0
    0|0
    • Nasil. hizlandira bilirim

• belli kıloya kadar cabuk verirsin. belli bir kılodan sonrada yavas yavas gıder. onun için normal yani bu. hemen gıtmesi için caba sarfetme

• Ama eskiden 1gune 1 2kilo gidiyordu :(

• boyun kaç ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kilo verirken bir direnç noktası oluyor, devam et, bırakma sporu. bir süre sonra yeniden kilo vermeye başlayacaksın

0|0
    0|0
  • Sürekli olarak aynı devam ettiğinden.

0|0
    0|0
  • Yavaşlama dönemine girdin demek

0|0
    0|0
Yükleniyor...