Bu kızdan gerçekten hoşlanıyor olsanız kıza bu olay üzerine nasıl davranırdınız?

Karşı cinsten bir sınıf arkadaşınıza çok yakın davranıyorsunuz. Sonra sınıftan bir erkek arkadaşınız durumu farkediyor ve herkesin içinde dile getiriyor. Bu kızdan gerçekten hoşlanıyor olsanız kıza bu olay üzerine nasıl davranırdınız? Arkadaş olarak görseydiniz nasıl davranırdınız?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• arkadas olarak grsem yavas yavas arayı soğutmaya çalısırım ondan uzaklasırım çünkü beneden vazgecmesi gerekir, eğer bir duygusal yakınlık hissediyrsa arkadas olarak düsünemez ve bu durumdan kesinlkle zararlı çıkar ama eğer karsılıklı bir duygu içerisindeysem daha çok yakınlasmaya çalısırım ama bazı insanlar çok farklı bazen duygusal bir yakınlık hissetmese de yakın olmaya çalısıyor çünkü kendisi bir zarar gormeyecek

1|0
    0|0
    • Yani bir çocuk var benden hoşlandığını sanıyordum. Çünkü bayağı yakın davranıyordu bana öyle böyle dğil. ssonra sınıftan biri anlamış çocuğa "2 haftadır takip ediyorum seni bu kıza farklı bakıyorsun" falan dedi sınıfın ortasında o da o günden sonra aramıza hafif soğukluk girdi. Mesela durduk yere gelip yanıma otturan çocuk artık oturmuyor. Her yanımdan geçişinde yanağımı sıkan çocuk artık yapmıyor. Tam tersi artık sınıftan bi kaç kıza bana davrandığı gibi davranmaya başladı.

• Evet. Üzüldüm şimdi. Sence ona nasıl davranmalıyım. İlgisini yeniden canlandırabilirmiyim?

• bak bunu bilemiyorum sevdiğim kız bana nasıl davranırsa davransın onu seviyorum her hali beni etkiliyor bazen ona sinirleniyorum uzak durmayı deniyorum ama özgün grmeye hiç dayanamıyorum hemen merak ediyor tekrar yakınlasıyorum ve beni sevmediği halde sadece arkadas olarak yaklastığını bildiğim halde

Erkekler Ne Diyor 8

• soruyu 5-6 kez okumama rağmen tam anlayamadım :( anladığım şey tam olarak şu sen onu arkadaşın olarak görüyosun o da seni arkadaşı olarak görüyo sınıftan birisi onu sevdiğini düşünüyo bunu herkesin ortasında söylüyo ve bu durumda erkeğin ne yapması gerektiğini mi soruyosun ? Eğer öyleyse o söyleyen kişiye güler geçerim :)

0|0
    0|0
    • Soruyu doğru anlamışsın peki gerçekten kızdan hoşlanıyorsan ve söylemeye korkuyorsan nasıl davranırsın?

• normal zamanda davrandığım gibi davranırım :D

• Eğer bu kız benim kankamın gönlünde varsa hemen bırakırım

Hiçbirşey arkadaşlığın yerini vermez.

Kızlar(aşk)lar gelip geçicidir arkadaşlıklar herzaman kalıcıdır.

Onun için arkadaş gibi davranmaktan bile soğurum.Sonuçta yengemiz.

0|0
    0|0
    • Sen durumu anlamadın sanırım. Beni konu aslında benim bir çocuğun benden hoşlanıp hoşlanmadığından kararsızım. Sonra sınıftan bi çocuk, onun benden hoşlandığınnı anlayıpp "o seni seviyor" dedikten sonra aramıza bir soğukluk girdi. Konu bu

• Heee. :D Ozaman adam çekiniyordur.

• Bakalım..

• tavrımda bir değişiklik olmazdı

0|0
    0|0
  • bacım ergensizin cesaretli çocuk ise umursamaz durumu devam eder ilgiye alakaya, ama çekineceği için olay kapanır gizli gizli sürdürür durumunu, belki okul dışında belki tel ile bir şekilde irtibatta kalır kalmak ister çocuk. Umursamaz ve yoluna devam eder ise baştan kaybettiğin bu savaşa girme çünkü çocuk sanırım gay olma yolunda ilk adımları çoktan atmıştır. Lisede ki arkadaşımdan biliyorum. gariptir ama gerçektirde

0|0
    0|0
    • Sen durumu anlamadın sanırım. Beni konu aslında benim bir çocuğun benden hoşlanıp hoşlanmadığından kararsızım. Sonra sınıftan bi çocuk, onun benden hoşlandığınnı anlayıpp "o seni seviyor" dedikten sonra aramıza bir soğukluk girdi. Konu bu gaylikle yakından bir ilgisi yok dikkatli oku

• yine mi liseli?

0|0
    1|1
    • Ya sadece düşünceleriinizi dile getirseniz!?

• eksi vermesen kıyamet kopar zaten. kızı seviyorsam kimseyi dinlemem aynen devam ederim.

• Biz ne bilelim git ona sor..

0|0
    0|0
    • Yav bir fikrin yoksa cevap ta verme. Ciddi bir mesele bu benim için laf ebeliğine gerek yok.!

• he!.senden hoşlanıyor,git ver hemen!

• Heee ondan..

• Keşke Yapsa da bende stresten kurtulsam.

0|0
    0|0
    • ama kıızın anlamasından korkuyorsun?

• YOO Korkmuyorum. Ha Korkuyor İsem Mi? O Zaman Ne Bileyim. Kızın Bi Suçu Yok. Arkadaşımı Döverim.

• Ahhaha :D

• erkek mi? o da ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...