PodolSKİ geliyor birazdan ne düşünüyorsunuz bu trasnfer konusunda?

Fenerbahçeliler ne düşünüyor merak ediyorum. Yorumlarınız benim için değerlidir.

Sneijderli, Selçuklu, Daha gelecek yıldızlarla beraber nasıl kadro olur sizce? avrupayı inletiriz bu sene be :D bu arada maxi pereira da yolda :D fenerliler korkuyor sanki :D

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende Galatasaray'lıyım fakat Podolski gibi saçmalıklara para dökmek nedir hiç anlamış değilim. Burağın sol ayaklı versiyonundan çok da ileri gidemeyen ve gidemeyecek biri. Sol tarafta oynatılacaksa bir kanat oyuncusu için tekniği ve hızı oldukça düşük. Daha iyisi alınabilirdi diye düşünüyorum. Sağ bek için evet maxi peireira devamlılığı ve avrupa tecrübesi olan iyi bir futbolcu fakat alternatifi sabri olunca düşündürücü. Sol taraf için de leonel carole ismi var. Devamlılığı var fakat, kapalı bir kutu nasıl biri olduğunu bilemiyorum. Daha çok eksikler var. Fenerbahçe'nin transferleri başarılı fakat, geçen sezon 50 milyon euro harcasaydım, bende şampiyon olurdum diyen bir başkanın tükürdüğünü yalaması, üzerine yeni bir oluşuma girmesi bu takımın ligin ilk yarısına kadar hala uyum içine girmesinin zor olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Öncelikle ben bu yönetimin seçilmesine hep karşıydım ama maalesef ki seçildi ÜNAL AYSAL lazım derim ben hep. Ayrıca podolski çok tecrübeli küçümseme drogba bize geldiğinde 32 yaşındaydı :) sağlam oyuncu. Çok iş yapacak avrupada bak gör bana güven

• Bak melo gitsin artık gerçekten zamanı geldi elimizde patlamadan. Büyük ihtimalle boateng gelecek ve bir forvet ve bek alacaklar geçenlerde carole dediler de bakalım :) ama iyi transferler yapılırsa emin ol şampiyonlar ligin de yarı final oynarız

• İnşallah öyle olur. Umarım..

• Çok iyi ve yerinde bir transfer beğendiğim bir oyuncu özellikle sol çaprazdan şutları vs Forvet Sol kanat ofansif ortasaha oynayabilen bir oyuncu hayırlı olsun Galatasarayımıza.

0|0
    0|0
  • Bırak podolski, yi
    Messi gelse sizi fenerin elinden kimse kurtaramaz

0|0
    0|1
  • Fazla gereksiz 30 yaşındaki adamı ne yapacak Galatasaray alsaydı genç bir oyuncu hem oynatırdı hemde zamanı gelince çok iyi paralara satardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...