Çıktığım çocuk rehberde adıyla kayıtlı olduğunu söyleyince bırak öyle kalsın dedi

rehberde ne diye kayıtlıyım dedi adınla kayıtlısın dedim bırak öyle kalsın değiştirme dedi çok fena yakalandın söyliyim dedi nasıl gönlünü alırım ne olur yardım edin çok moralim bozuldu :(

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• bırak öyle kalsın çocuğa git deki Rehberde nasıl kayıtlı olduğunun ne önemi var haayatımda sevgilim olarak kayıtlısın :DDDD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• anlamadım şey çocuğun gönlünü almak için nie değiştiriyosun madem içinde yok bırak isminle kalsın.

0|0
    0|0
    • hayır içimde tabi ki var değiştirmek aklıma gelmedi ki

• hemen değiştirme bari siniri geçsin biraz numarayı komple sildittirirsin:)

• "Minik kuşum" diye kayıt edip yarın kendisine göster ?

0|0
    0|0
  • Çok kötü zarfa gelmissin valla:)

0|0
    0|0
  • ne kadar safsın öyle

1|0
    0|0
  • erkek arkadaşınsa senin özelin demektir...özel bi telafuzla kaydet.bir gün görüşürsenız onun telefonunu al elinden kendı telefonunu ona ver onun telefonundan kendıne mesaj gönder orda görsun ne dıye kaydetdiğini..seni seviyorum yaz gönder.

0|0
    0|0
  • onu çok sevdiğini söyle yanağına öpücük kondur.. yüzündeki gülümsemeyi farkedeceksin

0|0
    0|0
  • erkekler o kadar takmaz bence kafan rahat olsun öyle dediğine bakma

0|0
    0|0
  • gönlünü mü alacaksın. iyi misin sen :)

0|0
    0|0
  • ammada bozulunacak durummuş yani,seninkinin egosu baya tavanda anlaşılan,dersin sende ailemden gören bakan olur diye dersin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aaa aşkımm olur mu sende hemen inanıyorsun hemen de sevgilimmm diye kaydettım de : )

0|0
    0|0
Yükleniyor...