Bir konu hakkinda yardim edermisiniz?

Kilo vermek icin. gunluk ihtiyacinin altinda kalori almak gerekiyormus 2000 kalori ihtiyac ben 1700 aliyorum ve kardiyo spor vs ile 300 daha yaktim ozaman bu 1500 inmis olup kas kaybida baslicak nasil olucak bu biri aciklarmi

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonuna git onlar seni yönlendirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardiyo yaparken kas kaybetmemen imkansız. Yağ oranını düşürdükten sonra yıkıp baştan yapman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Imkansiz degil tabi bunu rn. az seviyeye indirmek icin tavuk yiyorum ve agirlik calisiyorum

• O şekilde korursun kas kütleni. Ama yinede kas kaybı yaşarsın..

• Herkes yasar mutlaka şu an . zaten low carb yapiyorum kendime uygun beslenme gunlugu bulamadim daha oglen icin alternatif lazim is yerinde

• kalori yakabilirsin , ancak kas kaybı olmaması için ptotein ve vitamin mineral agırlıklı beslenmelisin , örnegin yumurta tavuk sebze.. kilo vermek = hiç bişey yememek değildir... ancak saglıklı boyle kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • Elimden geldigince tavuk yumurta yiyorum ama oglenleri. alternatifim yok ve kalori hesabi yapmam lazimmi vitamin ve minarelleri nasil alabilirim nelerden

• Meyve yemeyin. diyorlar sekerli falan ve ara ogunlerde yaag yakimini. zorlastirirmis

• Low. carbdayim. nekadar karbo. almam. lazim

Yükleniyor...