Nasil kilo verebilirim?

Arkadaslar boyum 160 kilom 55 nasil 10 kilo verebilirim hedef 48 sonra 45

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• dirençli olmalısın bu 1. karar karbonhidrattan kurtulman lazım yani günde 4 dilim ekmek yeter sabah öğle ve akşam 2 tane, bol sebze ağırlıklı beslenmen lazım. yani özellikle öğlenleri büyük bir kaseye salata yapıp yağ kullanmadan yemen gerekir. kahvaltıların yine protein ağırlıklı olmalı bir yumuta peynir zeytin ve klasik roka gibi... ben de başta zorlandım ama oluyor 3 güne alışırsın her gün ben zayıflamaya karar verdim diye çetele tut motıive eder. kola. cips, baharatı çok sucuk yağlı etten uzak dur , yumurta ve eti haşlanmış ve az yağda tercih et peynirde öyle olsun, öğlen ve akşamları bir kase az yağıtlı yoğurt yersen ve meyve yerine salata maydonoz tüketirsen çok iyi olur ne zaman acıksan sebze. çünkü meyvede boll şeker içerir, günde 2.5 3 litre su iç kesin ve en önemlisi spor , sen istersen 10 gün aç yat zayıflayamazsın halin kalmaz ama hergün en az 60 dkka spor yapman lazım aynı saatleri seçersen eğer yararını görürsün vücut ağırlığını kendin kaldır düzenli ol ve sağlıklı kilo verme 2-3 ayda tohum verir derken 5 kilo hergün ediklerimi yaparsan 3 ayda kesin verirsin, ve diyetten 1 hafta sonra 2. haftada bir gün seç abartmadan az çikolata ya da 50 krşluk cipslerden ye ki canın çekmesin. irade
    youtubede Evde spor: Göbek eritme, vücut şekillendirme ve sıkılaştırma için kardio egzersizleri (HIIT workout) adında bir video var link atamıyorum ama youtubeden sonraki cümleyi yaz çıkar o kızla uygula motive spor müzikleri aç başta yorulcan zor gelcek ama pes etme birinden yardım al kardeşin falan koçluk etsin. ve sabahları yaparsan bu sporu iyi olur akşamda 1 saat tempolu koşarsın olur bol terlemen ve bol su içmen lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• spor yap

0|0
    0|0
  • Ekmek yemeyi kes yağlı yiyeceklerden uzak dur yani makarna pilav vb. ve yemeklerden azar azar ye abur cubur çok tüketme tavsiye etmem bide akşamları yarım saat kırk dakika koş her gün koşamasanda en az iki günde bir koşmalısınben böyle yaparak 15 kilo verdim 4-5 ayda ama memnun değilim keşke vermeseydim bu kadar bence 45 kilo bir bayan için az boyunda kısa değil tabi yine senin kararın saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Bol bol su iç

0|0
    0|0
  • koş ama çok hızlı

0|0
    0|0
  • Oldurcen mi kendini

0|0
    0|0
  • Hiç ekmek yememeyi denedin mi?

0|0
    0|0
  • Aşşda ki denyoları dinlersen hiç bişi olmaz :) pmden mesaj at yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Kilon boyuna göre fazla 45 olma ama 48 50 ideal kız dediğin az kilolu olur

0|0
    0|0
  • evlimisin ya da erkek arkadasin varsa, sevişerek hem eylenceli hemde ciddi klori yakabilirsin.

0|0
    0|0
    • Yuh ne acik insanlar var 19 yasindayim daha

• Pardon sasirdim bir an

• yoo sorun değil , tepkin normal. artık yeni nesil hem daha fazla şey bilerek ve yaşayarak geliyor. artıları olduğu gibi eksileride oluyor. bende geniş görüşlü olarak düşündüm birden boşluğuma geldi.

• Yaaa en mantıklı çözüm diyet yapmak :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Spor yap ama 5 kilo versen iyi bak 1.66 boyda 48 kiloyum ben çok kötü sakin diyeyim.

0|0
    0|0
  • 50 kilo olsan tam ideal 45 neymiş çöp gibi.

0|0
    0|0
  • Dukan diyetini uygula

0|0
    0|0
  • 1.60 boyundayım 45im. 50ye in yeter. 45 zayıf kaçıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...