Ömür boyu yetecek paranız olsa ne yaparsınız? Harca harca bitmez!

Ömür boyu yetecek paranız olsa naparsınız? harca harca bitmez !

evet denizde kum sizde para

sınırlama yok naparsınız?

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimki herhalde ömür boyu yetmezdi harcardım hemen =) İstediğim herşeyi yapardım. İlk işim yurt dışına açılmak olurdu. gezerdim tozardım. kankilerimde yaşardı valla. Kimsesiz çocuklara harcardım çoğunu. Gittiğim her yerlerden gayrimenkul alırdım.Yatırım yaparım hemen. kalanını harcarım yerim.

0|1
    0|0
    • yardım yokmu kimseye :P

• Parası olan cimri oluyo derlerdi inanmazdım. cimrileştim birden bak =). çok şey istiyon ama sen

• Anlaşırız :P Pazarlığa açığım :D

Kızlar Ne Diyor 9

• ıstedıgım evı arabayı alırım sonracıma butun gardrobumu yenıletırım aılemın gecımını saglarm sonra yardıma ıhtıacı olan hastalara yardım ederm

0|1
    0|0
    • herkese de ev araba yetiyor sonra yardım :)) ne güzel

fabrikalar da kurun bari :))

• ilk işim yanıma hiç ama hiç eşya almadan evden çıkıp gidebildiğim yere kadar gitmek her şeyi her yeri görmek eğlenmek yemek yemek :D alışveriş yapmak bazende fakir biriymiş gibi zor bela kalacak yer aramak

0|1
    0|0
    • Çok da fakir görünme ^^^ zenginken başına olmadık iş gelmesin :P kalacak yer bulacam diye :P

• Serbest olabilmek için hiç planın var mı? bir amacımız olmazsa sadece sürükleniriz ^^

• serbest olabilmek gibi bir amacım yok demek serbest değilim derken kişiliğim böyle bunun dışına çıkmak istediğim bir kaç konu var mesela kısıtlandığım şey o bir kaç konu ve aklınıza kötü şeyler gelmesin kötü şeyler değil çünkü, kısacası serbest olmak gibi bir amacım yok sadece ek bir kaç şey

• İstediğim herşeyi alırdımmmmmmmmmmmm.

Madem bitmeyen bir param var. Bir sürüü bakım evleri yaptırır, dünyada kötü durumda olan hayvan bırakmazdım. Durumu iyi olmayan tüm çocukların okul masraflarını üstlenirdim.

Ya şimdi sırayla yaz yaz buraya olmaz. B*k gibi para var işte herşeyi yapardım.

0|1
    0|0
    • Yaşlılara, muhtaçlara, kadınlara hep yardım mı

kendine ne alırdın yat kat limuzin üçak?

• Şirketlerimle uğraşırdım.

0|1
    0|0
    • kaç tane lirket öyle :P holding mi

var mı yoksa kuracak mısın?

şirket varsa sana para yok :P :D

• Ohoo bi villa bi yazlık bi yat bi karavan...

0|1
    0|0
  • öyle yasam sıkıcı olur yaa :)

0|1
    0|0
    • Mücadele yok bişe yok demi ^^ onun da ayrı mücadelesi var ama o daha çekici güç ve iktidar mücadelesi :P Yaşasın kötülük :P

• Dünyayı 3-5 kez turlarım.

0|1
    0|0
  • ihtiyacı olan insanlara yardım ederim tabiki okadar parayı nereme sokucam :)

0|1
    0|0
  • afrikada safari, korede oppa tavlardım venedikte aşk yaşardım, vegasta adam dolandırırdım(maksat heyecan) , dubaide alışveriş çılgınlığı aklımdan ne eserse onu yapardım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...