Şu an aklınızdan ne geçiyor?

Evet arkadaşlar herkes şu an aklından ne geçtiğini yazsın birisi mi dersler mi aç mısınız yemek mi :D her şey olablilir akllınızdan şu an geçen nedir

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• küllüğün kenarına yapışan kağıt parçaları.her taraf çok dağınık ve dışarıdan geçen otomobil sesleri dünyada olduğumu hatırlatıyor.klavyenin tıkırtılarıyla şehrin gürültüsüne küçük de olsa katkıda bulunuyorum.içine bulunmak veya işiterek hayata seyirci olmak.hiç bilmediğin ve aslında bilmek de istemediğin seslerin sahibi insanlar.herhangi bir yerden gelip herhangi bir yere gidiyorlar.kendi çıkardığım klavye seslerini "cevabı gör" e tıklayarak şimdilik sonlandırabilirim en azından :/

2|0
    0|1
    • hani bazı kitaplar vardır ilk sayfası çok sıkıdır dersin ki lanet olsun ya keşke kitaba ortadan başlama şansım olsa bir de bazı kitaplar vardır bakalım güzel başladı fena kitap değil okuması zevkli olacak gibi dersin daha ilk sayfasından, senin yazın 2. kitabın ilk sayfası gibi olmuş - genelde çaresiz hayattan bezmiş birini satırları beni heyecanlandırır kitaplarda kendime yakın gördüğüm için ama gerçekte olması ne kadar üzücüdür değil mi sadece düşünürsün ama düşündüğün şey nedir bilemezsin

• deşifre olamam.ona yapacak bir şey yok, bu sitedekilere bakabilirsin ama profilim açık :)

• :'((

Erkekler Ne Diyor 11

• Baş ağrımın sebebi ne olabilir ?

0|0
    0|0
  • ne olurdu şimdi yanımda olsa...:(((

link

0|0
    0|0
  • hastayımmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Kafamdan geçenleri bir bilsen 40 tilki dolaşıyor

kötülük amaçlı değil hayatımda olacak olması için uğraştığım çoğu şey

0|0
    0|0
  • я уеду жить в лондон

1|0
    0|0
    • yeaa sen nasıl yazıyorsun? :((

• rusça yazmış bir yerde mi yaşamak istiyor bir yerde yaşamaya mı gidiyor öyle bir şey neyse canım inşllh hayırlısı :/

• o nasıl klavye dostum ya şimdi yaz bari ne dedin orda az buçuk bir şey anladım ama :D

• Kalkıp br karışık tost yapmayı dusunuyorum :)

0|0
    0|0
  • işteyim ve sıkıntıdan boyle sacma sapan sorulara cevap yazıyorum

0|0
    0|0
  • nasıl iş bulacağım:S

0|0
    0|0
  • fucktuğum hayat bana gülmeni beklemiyorum

0|0
    0|0
  • yarına gideceğimiz yer arkadaslarla

0|0
    0|0
  • çok muzur şeyler geçiyor :)

0|0
    0|0
    • ben de diyorum hayret henüz böyle yazan olmadı taa ki senin yorumu görene kadar :D

• Bu sıkıcılıktan stresten veya her türlü olumsuzluklardan uzaklaşmak için "hayatta bir kere (once in a life time)" felsefesini arada uygulamak lazım :D:D

• o konuda sıkıntı yok ama o dediğin her zaman olmuyor hayatta bir kere diye yaptığımız bazı şeyler hayatımızın geri kalanını da etkileyebiliyor

Kızlar Ne Diyor 13

• bu hatun nere kayboldu la? diyodum

0|0
    0|0
  • yarınki yol için hazırlıkları yapıyorum

0|0
    0|0
  • link tam olarak bu mmmm

0|0
    0|0
  • Yazdığı cümlede ki kelimeler arasında kendisini görmeye çalışıyorum,yalanı doğruyu çıkarsam bana ne kalırdı dedim aklımdan...

"Güzel...Sevdim." dedim.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu günler neden bu kadar çabuk kararıyor :(

0|0
    0|0
  • Bildigim bilmediğim tum küfürler..

0|0
    0|0
  • Aklımdan parttıme temızlık ıslerı gelıyo.2 saat gıdıyon 300tl vay bee :))

0|0
    0|0
  • ali baba ve kırk haramiler

0|0
    0|0
  • sis

0|0
    0|0
    • bulunduğun yerde sis falan mı var yooksa senin için başka bir şeyi düşündürdüğünden mi

• uzun hikaye soran

• Bir daha KS'de soru sormamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu şehir adamı yıpratır diye düşünüyorum ya çok para kazanıp yaşayacaksın yada huysuzun teki olacaksın. Ayrıca İstanbul'da metre kare başına kaç kişi düşüyor acaba?

• Bilgi için teşekkürler..

• neden soru sormamayı düşünüyorsun ki

• eski ks arkadaşlarım aklımdan geçiyor...

0|0
    0|1
  • Staj dosyası

0|0
    0|0
Yükleniyor...