Protein tozunun böyle bir etkisi var mı?

Lutfen bilmeyenler yazmasın. Bugün 9 aylik fitness maceramda ilk kez protein tozu kullandim. Afedersiniz ama ishal yaptı. Su ile karistirmama ragmen. Antrenmanim cok ağır. Oruç tuttugum icin de asiri fazla protein almis olma olasiligim yok fazla. Aklima tek takilan ya ilk kullanimdandir ya da tek öğünde toz kullanip hemen ardindan sahurda protein yuklemesi yapınca 1 öğün için fazla gelmis olma olasiligi. Sizce problem var mi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Geçer tabi , süt ile al tozu

0|0
    0|0
    • :D simdi biyoloji bilgilerimi kullandigimda sut musil gorevi gorur yani etkisini artirir gitbi geldi

• Keske daha cok araştırıp 4 yil yapaydin

• Bildiğini okumaya devam et.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeni başlayan çoğu kişide oluyor bu sorun bende de olmuştu bikaç güne geçti.

0|0
    0|0
    • Niye aldigimi da bilmiyorum naturel gayet iyiydi de ramazanda hacim kaybetmeye başlayınca alasim geldi ldim nw guzel hangi supplement leri kullaniyosun diyenlere hayatimda hic kullanmadim diyodum onlar da hadi canim diyolardi bitmek bilmeyen egom sisiyodu :D artik supplement ismi vericem konu kapancak :D

• Hayır problem yok onunla alakası yoktur süt ile kullan daha etkili ve faydalı olur. Karbonhidratta alıyormusun.

0|0
    0|0
    • Sut daha fazla gaz yapar ama mide kaldirmiyosa bir sure su ile denemeye devam ediyim gecerse sutle

• markaya göre değişebilir aynısını bana gnc yapmıştı o gün bugündür hiçbir ürününü kullanmam

0|0
    0|0
    • optimum gold whey standart cikolatali

• Ne kullanıyorsun ki genelde kabız yapar

0|0
    0|0
  • Var var.. bobrek tasi yapmasin diye bol suda ic.. karacigerinide yoracaktir..

0|0
    0|0
    • Aslinda bu tarz bilgileri biliyorum ama dedigim gibi ramazan ne su icebildim adam gibi 2 ltreyi gecemiyorum ne lif aliyorum ne adam gibi vitamin. Sebze de yok pek

• 5 sene pro yaptim hocam tr sampiyonu avrupa 3. Suydu..3 sene once sakatlandm biraktim simdi fis..
      yogurtlu semiz otu ye ondaki lif harikadr.. sabah yogurtlu veya sutlu yulaf ye.. aksam ustu ara ogun olarak kutu dardenel ton ye..+kabak cekirdegini ihmal etme.. bunlari ramazanda ilk ogunden sahura kdr yayabilirsn

• :D yiyemiyorum ki rqmazanda hicbisey yiyesim gelmiyor interval antremmanlara yukleniyodum bir suredir ondan dolayi beslenmem cok iyi sekil almisti ama ramazan girince ne biliyim halsizlik. Teşekkür ederim yardimin icin :)

• etkisi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...