2 ayda kaç kilo verilir?

Az bir spor ve çok çok az yiyerek 2 ayda kaç kilo verilir?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çok az yiyerek yağ hariç herşey kaybedersin. Önce vücuttaki ödem gider, kaslardaki su oranı azalır, kilo veriyorum sanarsın. Sonra kas kaybetmeye başlarsın. Yağ oranını değil de direkt tartıda yazanı hedef alacağın için de kilo verdiğini sanar, mutlu olursun.

Yeme sıklığını artırmaya başladığın an o kaybettiklerin aynen yerine geri gelir. Normal seviyede spor, günlük alman gereken kalori miktarının da 300-400 kalori altına düşerek düzenli/doğal beslenmeni yaparsan sağlıklı kilo vermeye başlarsın. O da ayda 4-5 kiloya tekabül eder.

0|0
    0|0
    • Ama ben zaten hiçbir şey yiyemiyorum. Çok yiyince midem bulanıyor istifra ediyorum. İsteyerek yaptığım bir şey değil 😔

• bir uzmana göründün mü sorununla ilgili? Endoskopi falan yaparlar. Duruma göre gıda intoleransı testi yaparlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• 10 kilo

0|0
    0|0
  • çok çok az yemek vücudu kıtlık moduna sokar vücut bu sefer yediklerini yağ olarak depolamaya başlar o yüzden kilo vermek için bol bol sebze meyve tüketmek gerekir karbonhidrat şeker ve yağdan da uzak duracaksın. Yiyeceksen kaliteli karbonhidratlı besinler ve yağ olarakta tereyağı ye , düzenli olarakta spor yap vücudun en güzel şekline girer zaten

0|0
    0|0
    • Yemeği isteyerek az yemiyorum. Midem almıyor. Zaten en çok yiyebildiğim 1 tabak yemek. Ekmek yediğim zaman yarım tabak anca yiyebiliyorum. Yıllardır böyle, ama ne yaparsam yapayım ne kilo alıyorum ne de veriyorum

• iştah bir çok şeye bağlı olarak azabilir en çokta stres ve düşünceye bağlı olarak azalır. Önce beslenmeni düzene sokmalısın mevye sebze kaliteli karbonhidrat hayvansal ürünler düzenli olarakta kondisyon sporları yap. Durumunu bilmediğim için fazla bişey diyemiyorum burdan :)

• 6-8 ideal

0|0
    0|0
  • ben 25 kilo verdim.

0|0
    0|0
  • ortalama 7-8 bünyeye göre değişir

0|0
    0|0
  • yaz tatiline mi acil hazırlık, yoksa düğün mü var... vücut ağırlığın ne ona göre ortalama %10-15 verebilirsin.

0|0
    0|0
    • Bir şey için değil, sadece vermem gerektiğini düşünüyorum

• Plates vücudumu çok zorluyor ya

• cardio olanı mı yapıyorsun.

• Sağlıklı bir şekilde 8-10 kilodan fazla vermemen gerekir.

0|0
    0|0
  • 20 olabilir

0|0
    0|0
  • azminle doğru orantılı

0|0
    0|0
  • 8 kilo verirsin daha fazlası sarkma yapar

0|0
    0|0
  • 10 kilo sağlıklısı

0|0
    0|0
  • ben bir ayda 18 verdim ama mevzu kilo vermek değil sağlıklı kilo vermek

0|0
    0|0
  • bunun net bir sonucu yok. İradene hedefine bağlı.

0|0
    0|0
    • Çok hafif bir göbeğim var, onun için

• Zaten yemek yemiyorum küçüklüğümden beri, ama kilo almıştım bir aralar. Veremiyorum bir türlü

• Verirsin zamanla alışırsın

Kızlar Ne Diyor 2

• kac kilo olmak istiyorsun bende zayifliyorum bu arada

0|0
    0|0
  • 10 felan

0|0
    0|0
Yükleniyor...